تنبلی می کنی؟ انگیزه نداری؟ کانال بمب انگیزه شارژت می کنه!حتما عضو میشم! ✔

آمادگی برای امتحانات نهایی

پنجشنبه 13 فروردین 1394 مهندس امیر مهدی اسلامی دسته ها

آمادگی برای امتحانات نهایی:

دوستای گل تازه نفس سومی … کم کم به مسابقه دو کنکور دارین نزدیک میشین … اولین گام برای موفقیت در کنکور ” معدل خوب امتحانات نهایی ” است! اگه از الان تا سال دیگه به صورت منظم و پیوسته درس بخونین ، نه خسته میشین نه لازم است که از خوابتون بزنین !! به قول معروف : رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود ، رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود… اگه میخواین تو سال کنکور بدون خستگی همیشه بهترین باشین، از الان شروع کنین!

برای موفقیت باید از الان شروع کنی!

از الان شروع کردن اصلا کار سختی نیست! هر جوری تا الان خوندی و هر کاری که تا الان انجام دادی، چه درست چه غلط ، باید اول بایستی! همیشه برای اینکه راه درست رو پیدا کنی، باید اول توقف کنی و خوب به اطرافت نگاه کنی!

اگه تا الان کم کاری کردی ، اگه اونجور که باید درس نخوندی ، اگه روش درس خوندنت اشتباه بوده و اگه فکر میکنی دیر شده و استرس داری، باید بهت مژده بدم که اگه از الان تلاش کنی میتونی به راحتی جبران کنی!

اولین شرط موفقیت باور هست! خودت رو باور داشته باش! با بقیه خودت رو مقایسه نکن و بهونه بیار که دیر شده است! دانش آموزان زیادی ثابت کردن که در این لحظات پایانی میتوان نتیجه شگفت انگیزی گرفت!

معدل خوب نهایی کار آسونی هست! خیلی آسون تر از کنکور سراسری!! پس سعی کن از این موقعیت برای موفقیت در کنکور استفاده کنی و این برگ برنده رو به دست بیاری! با یه برنامه ریزی خوب و دقیق میشه به راحتی دروس نیم سال دوم رو به همراه دروس نیم سال اول مرور کرد! اولویت با دروس نیم سال دوم هست! در واحد های جبرانی هم نیم سال اول به راحتی جمع بندی میشه!

از الان تا شروع امتحانات نهایی حدود 1 ماه و نیم وقت هست! اگه با برنامه صحیح پیش بری و با تمام نیرو تلاش کنی، یقین داشته باش به موفقیت میرسی!!

با ما باشید تا بهترین باشید-کنکورکمک

*با ما در تماس باشید*

مشاهده برچسب ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *