افراد موفق بعد از بیدار شدن چه کارهایی می کنند؟

یکشنبه 16 مهر 1396 دکتر محسن محمدی دسته ها

افراد موفق بعد از بیدار شدن چه کارهایی می کنند؟

هر کسی برای خود ارزو هایی دارد . بعد از اینکه ما از دبیرستان فارغ التحصیل می شویم با خود می گوییم : خوب من می خواهم فلان کاره شوم پس در راستای ان تلاش می کنم . ولی با گذشت زمان می بینیم که دنیا فقط جای تلاش کردن است و ما قرار نیست به اهدافمان برسیم و مهم ترین دلیلش هم زمان است . بعد از اتمام تحصیلات و پبدا کردن یک کار تمام وقت دیگر زمانی برای فکر کردن به ارزو های خود نداریم . ولی بیایید برای چند لحظه بی خیال همه این مشغله ها شوید و برای لذت بردن زندگی کنید . برای موفقیت باید از افراد موفق تقلید کنیم . در این مقاله سعی می کنیم که به 8 مورد از کار هایی که افراد موفق بعد از بیدار شدن انجام می دهند بپردازیم .

1)7 ساعت خواب خوب و کافی داشته باشید

یک مشکل ساده که 50 درصد مردم از ان رنج می برند ، کم خوابی است . شاید عجیب باشد ولی باور کنید ما خیلی وقت ها بخاطر اینکه خواب کافی نداشته ایم در انجام اهداف روزانه مان شکست خوردیم .

 

2)  مراقبه و مدیتیشن

دانشمندان به این نتیجه رسده اند که 10 دقیقه مراقبه بعد از اینکه از خواب بیدار شدید به ارامش در طول روز کمک شایانی می کند . تا اسم مدیتیشن می یاد سریع به سراغ یوگا و تمرکز های ذهنی نروید .یکی از راه های مراقبه و مدیتیشن هم نماز صبحی است که ما می خوانیم .

 

3 ورزش کردن

کی حوصله دارد صلح از خوابش بزنه و بره ورزش کنه .  اگر این طرز فکر را دارید سختدر اشتباه هستید . بهترین راه برای رسیدن به ارامیش در طول روز ورزش صبحگاهی است و کافی است یکبار صبح بعد از بیدار شدن ورزش کنید و اثر ان را در طول روز ببینید .

 4 مصرف 30 گرم پروتئین

حتما شنیده اید که برای لاغز شدن نباید غذا بخورید ؟ ولی خوب خبر خوب شما می توانید با غذا خوردن هم لاغر کنید . چگونه؟ فقط کافی است بعد از بیدار شدن 30 گرم پروتئین بخورید . چرا که پروتئین دیر هضم می شود و شما دیرتر دچار گرسنگی می شود . مصر 2 یا 3 نخم مرغ کامل به شما کمک می کند .

 

5 دوش آب سرد

لعنتی حتی فکر کردن به قضیه هم ترسناک است و حتما برایتان پیش امده که بخواهید زیر دوش اب سرد بروید و بترسید و اب گرم را باز کنید . بزارید رازی را به مشا بگویم برای اینکار باید یکهو به زیرو دوش اب سرد بروید . ذره ذره زیر دوس اب سرد رفتن به شدت دردناک است ولی وقتی یهو بروید بعد از 20 ثاینه عادت می کنید . رفتن به زیر دوش اب سرد هم اراده شما را قوی می کند و هم به کارکرد بهتر قلب کمک می کند .

 

6 موسیقی انرژِی بخش گوش بدهید

تا حالا به ختم رفته اید ؟ دقت کرده اید که ناخود آگاه شما هم غمگین می شود و گریه می کنید . حتی اگر متوفی را نشناسید . یا اینکه چرا ما به فیلم های کمدی در سینما بیشتر از زمانی که انها را تنهایی می بینیم می خندیم ؟ دلیلش انرژی است . اگر شما در معرض انرژِی منفی قرار بگیرید غمگین شده و اگر در معرض انرژِی مثبت قرار بگیرید پر شور می شوید . پس بعد از بیدار شدن گوش دادن به موسیقی های انرژی بخش به شما هم انرژی می دهد .

 

 

7 هدف خود را مرور کنید

از دل برود هر انکه از دیده رود . حتما این ضرب المثل را شنیده اید. این هم دقیقا همان توصیف همان ضرب المثل است . خیلی وقتی ما هدف خود را گم می کنیم و ان را از یاد می بریم . یاداوری هر روزه هدف شما باعث می شود ان را فراموش نکنید و در راستای ان تلاش کنید .

 

8 در راستای هدفتان قدمی بر دارید

قوی کردن اراده مثل قوی کردن عضله است . باید در راه این افزایش قدرت تمرین و تلاش کرد . نمی شود کاری را صرفا به این دلیل که سخت است انجام ندهیم . پس سعی کنید که هر روز صبح بعد از به یاداوری هدف در راستای ان حرکتی کنید .

 

نتیجه گیری نهایی :

من نمی گویم که شما با انجام این کار ها 100 درصد به هدف خود می رسید . ولی حتی اگر هم نرسید با استفاده از این تکنیک ها زندگی سالم و زیباتری دارید .

مشاهده برچسب ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تنبلی می کنی؟ انگیزه نداری؟ کانال "انگیزشی کنکور کمک" شارژت می کنه!حتما عضو میشم!