انتخاب رشته برای کنکور سراسری 94 | روش نوین انتخاب رشته

جمعه 15 فروردیناردیبهشت 1393 مهندس امیر مهدی اسلامی دسته ها

شاید برای بسیاری از شما انتخاب درست رشته ی آینده ی خود در دانشگاه سخت ترین تصمیم زندگیتان باشد . به واقع نیز به همین صورت است . همین انتخاب رشته می تواند مسیر زندگی شما را یه کلی تغییر دهد پس باید تا می توانید محتاتانه تصمیم بگیرید و سعی کنید از اطرافیان تاثیر نپذیرید . چون کسی که قرار است همواره تا پایان زندگی خود درگیر آن رشته و فعالیت باشد شمایید نه آنها.

بسیاری از پدر مادر ها فقط به این دلیل که بتوانند در میان آشنایان پز بدهند و از خود و فرزند خودشان تعریف و تمجید کنند مسیر زندگی فرزند خود را دست کاری می کنند که این عمل باعث حداقل 4 سال اتلاف زندگی فرد می شود ، البته اگر از خودکشی ها و افسردگی هایی که ناشی از همین اشتباه است چشم پوشی کنیم .

این انتخاب حیاتی در اکثر مواقع از دید افراد مخفی می ماند و به راحتی قابل تشخیص نیست که بهترین رشته برای آنها چیست . درچنین مواقعی دانش آموز باید به متخصص هایی در زمینه انتخاب رشته مراجعه کنند تا آنها با پرسیدن سوالات متعدد نیاز های دانش آموز را استخراج کنند و بر اساس آن نیاز ها به دانش آموز کمک کنند به برای مسیر زندگی خود در آینده بهترین تصمیم را بگیرد .

مشاوره انتخاب رشته با کادر مجرب کنکورکمک دیگر مانند مشاوره هایی که تاکنون رفته اید شما را سر در گم نمی کند بلکه مناسب ترین رشته برای شما به سادگی مشخص خواهد شد . کلید حل همه ی مشکلات شما دانش آموزان عزیز در دست کادر فوق حرفه ای ماست .

.

کادر مشاوره انتخاب رشته کنکور کمک متشکل از چه افرادی هستند ؟

متشکل از مهندسین و پزشکان دانشگاه های تهران و امیرکبیر که تحت نظارت مهندس اسلامی ( مهندس برق از دانشگاه تهران – رتبه 235 کنکور سراسری ) به فعالیت 4 ساله خود در زمینه انتخاب رشته ادامه می دهند .

.

همچنین لازم به ذکر است که به دلیل ازدحام و هجوم دانش آموزان به کنکورکمک در زمان انتخاب رشته ، اگر می خواهید بهترین انتخاب رشته کنکور برای شما انجام شود ، همین الان برای خود وقت قبلی رزرو کنید تا مطمئن باشید که کادر مجرب کنکور کمک برای شما وقت کافی خواهند داشت .

برای رزرو قبلی زمان مشاوره انتخاب رشته از یکی از 3 طریق زیر عبارت ” انتخاب رشته ” ، نام ، نام خانوادگی و رشته خود را برای ما ارسال کنید . با شما تماس گرفته خواهد شد .

اینستاگرام : konkurkomak

شماره تماس : 09190433324

ایمیل : am.eslami@yahoo.ir

.

همین الان کلیک کنید !!!

مشاهده برچسب ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تنبلی می کنی؟ انگیزه نداری؟ کانال "بمب انگیزه" شارژت می کنه!حتما عضو میشم!