انواع برنامه ریزی کنکور کمک

بر اساس شرایط خود انتخاب کنید !

برنامه ریزی مطابق با قلم چی

روزانه ، تخصصی ، کم هزینه

این برنامه مناسب فارغ التحصیلان رشته تجربی و ریاضی می باشد که آزمون قلم چی می دهند. این افتخار را داریم که تا امروز 2300 نفر از این برنامه ریزی ها استفاده کرده و راضی بوده اند. اگر تو هم افزایش تراز 1000 تایی میخوای همین الان کلیک کن!

برنامه ریزی مطابق با سنجش

روزانه ، مبحثی ، کم هزینه

این برنامه مناسب فارغ التحصیلان رشته تجربی و ریاضی می باشد که آزمون سنجش می دهند. پس از موفقیت دانش آموز ها با استفاده از برنامه های مطابق با قلم چی. حالا برای سنجشی ها هم برنامه ریزی روزانه مطابق با آزمون داریم ! برای دریافت برنامه همین حالا کلیک کنید !

برنامه ریزی جامع کنکور

با اولویت بندی درس بخوانید !

این برنامه مناسب فارغ التحصیلان رشته تجربی ، ریاضی و انسانی می باشد که آزمون نمی دهند و می خواهد همه دروس دوم ، سوم و پیش دانشگاهی را در 5 ماه تمام کنند. این برنامه به ویژه مناسب افرادیست که سال ها از درس دور بوده اند. برای تهیه برنامه ریزی جامع همین الان کلیک کنید …

برنامه ریزی شخصی و تخصصی

برای سومی ها ، کنکوری ها

این برنامه مناسب دانش آموزان محصل رشته تجربی ، ریاضی ، انسانی و زبان می باشد. برنامه ریزی شخصی ، کاملا بر اساس شرایط دانش آموز ، برنامه مدرسه و آزمون دلخواه دانش آموز ، تنظیم می شود. برنامه ریزی و نظارت صحیح توسط مشاوران رتبه برتر فقط در کنکورکمک!

error: