بودجه بندی فیزیک در کنکور
بودجه بندی فیزیک در کنکور( رشته ریاضی)
۱۲ فروردین ۱۳۹۴
آمادگی برای امتحانات نهایی
آمادگی برای امتحانات نهایی
۱۳ فروردین ۱۳۹۴
اهمیت دوران جمع بندی در کنکور

اهمیت دوران جمع بندی در کنکور

آیا در زمان باقیمانده تا کنکور میتوان به موفقیت رسید؟

 

اهمیت جمع بندی:

شاید خیلی از دانش آموزان دچار یاس و نا امیدی شده باشند و از اهمیت دوران جمع بندی غافل باشند! اما اگه از اهمیت این دوران آگاه باشید ، برای ادامه راه انرژی میگیرید!!!

چه کسانی که تا الان خوب درس خوانده اند و چه کسانی که تا الان خوب مطالعه نکرده اند، حتما باید به دوران جمع بندی اهمیت دهند!

مسابقه دو کنکور رو به اتمام هست! کسی در این مسابقه برنده میشه که با دیدن خط پایان سرعت خودشون رو بیشتر کنه و با تمام نیرو به سمت هدف بدود!

پس کسانی که نزدیک خط پایان هستند باید سرعت خودشون را بیشتر کنند تا عقب تری ها جلوتر نزنند! کسانی هم که از بقیه عقب تر هستند، باید نهایت تلاش خودشون رو بکنند تا به خط پایان برسند!

در طول سال تحصیلی اگه هفته ای 40 ساعت درس خونده باشین،یعنی از وقتتون درست استفاده کردین!

از الان تا کنکور حدود 2 ماه وقت دارین! اگه هر روز 12 ساعت درس بخونین، این جوری معادل 18 هفته معمولی درس خوندین! یعنی حدودا معادل   4 ماه   تحصیلی قبل عید! پس از این فرصت طلایی به بهترین صورت استفاده کنید!!

به نظرتون نمیشه تو این زمان زیاد یه پیشرفت چشمگیر کرد؟! با توجه به زمان و موقعیت حساس این 2 ماه جبرانی و نزدیک بودن به کنکور ، مطالب به راحتی در حافظتون ثبت میشه و امکان فراموشی خیلی کم است!

دوست عزیز اگه از 24 ساعت ، 7 ساعت بخوابی ، 17 ساعت زمان داری! پس لازم نیست از زمان خوابت کم کنی! با برنامه ریزی عالی و کامل میتونی به هدفت نزدیک شی!

اگر میخواهی به موفقیت برسی با برنامه ریزی صحیح ،  به خط پایان کنکور با تمام تلاشت بشتاب!

مهندس امیر مهدی اسلامی
مهندس امیر مهدی اسلامی
امیر مهدی اسلامی ، رتبه 235 کنکور سراسری ، کارشناس برق ( گرایش کنترل ) از دانشگاه تهران ، موسس مرکز مشاوره تحصیلی کنکور کمک ، مشاور ارشد کنکور کمک ، 6 سال سابقه ی مشاوره و تدریس در مدارس و آموزشگاه های استان تهران ، برگزار کننده همایش ها و کارگاه های مشاوره ای و انگیزشی ، مدرس تخصصی درس دیفرانسیل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error:
// Omit Closing PHP Tags