برنامه ریزی دوران طلایی عید نوروز
برنامه ریزی دوران طلایی عید نوروز – جمع بندی دروس پایه دوم
۲۱ اسفند ۱۳۹۴
همایش مشاوره ای انگیزشی گام اول
همایش مشاوره ای انگیزشی گام اول
۱۱ خرداد ۱۳۹۵
برنامه جامع 100 روزه کنکور 95

برنامه جامع 100 روزه کنکور 95

برنامه جامع 100 روزه کنکور 95

 

با خواندن 50% مطالب ، در کنکور 80% بزنید !

با برنامه جامع کنکورکمک ، از الان تا کنکور مشاور را به خانه ببرید…

ویژه دانش آموزان تجربی

 

 

آیا شماهم عادت دارید بدون برنامه بلند مدت درس بخوانید؟

آیا به برنامه های کوتاه مدت اکتفا میکنید و بیشتر اوقات از برنامه عقب می مانید؟

کسی رادارید که آنچه شمابه دنبالش هستید را انجام داده و به آن رسیده باشد و بتواند به شماکمک کند تا شما هم در کنکور موفق شوید؟

آیا توقع دارید با اینکه دیر شروع کردید، موفق شوید؟

ایا تاکنون برنامه ای را یک ماه انجام داده و وقتی دیدید جواب نمیدهد آن را رهاکردید و به دنبال یک برنامه دیگر رفتید؟

آیا شما هم به دنبال یک برنامه مختصر و مفید هستید که سریع به هدف برسید؟

 

 

موفقیت در کنکور یک راه سریع دارد و یک راه کند.

اگر راه کندش را می خواهید ………این است.

زیاد درس بخوانید ، زیاد درس بخوانید ، زیاد درس بخوانید

اگر فقط روی ساعت مطالعه متمرکز شوید ، کند ترین راه را انتخاب کرده اید !!

 

اگر ملاک” زمان مطالعه”باشد و بخواهید از الان شروع کنید و با کسانی که از تابستان شروع کرده اند رقابت کنید ، چون زمان رقیبان بیشتر بوده ، پس شما شکست میخورید !

اگر میخواهید از الان با جدیت شروع کنید ، باید راه میان بر را بلد باشید!

توجه داشته باشید کسانی که در کنکور موفق بوده اند ، طرز فکر متفاوتی داشته اند و شبانه روزی درس نمیخواندند! راه میان بر را به خوبی بلد بودند!  حالا چیزی که شما به آن نیاز دارید برنامه ی کلی است  که به شما کمک کند تابه این راه قدرتمند دست پیدا کنید تا شما هم بتوانید همین کار راکنید. استفاده ازاین برنامه کامل  در زندگیتان معجزه ایجاد می کند.

 

برنامه جامع 100 روزه کنکور 95

برنامه جامع 100 روزه کنکور 95

 

برنامه جامع 100 روزه کنکور 95 کاری از کنکورکمک

 

برنامه های ثابت که هر روز مشخص باشه باید چه فصلی را از چه ساعتی تا چه ساعتی بخوانید ، در طولانی مدت (100 روز ) اصلا مفید نیستند ! چرا ؟!؟!

در هفته اول برنامه ممکنه شما 2 روز رو نتونی عینا شبیه برنامه اجرا کنی ! در هفته دوم ممکنه 1 روز رو نتونی عینا مانند برنامه اجرا کنی و … وقتی برنامه 100 روزه و طولانی باشه ، این عقب افتادگی ها باعث میشه از خودت راضی نباشی و احساس کنی خوب پیش نمیری ! بعد از حس نا امیدی ، برنامه رو رها میکنی و روز به روز نا امید تر میشی …

اگر برنامه انعطاف نداشته باشد ، احساس نا امیدی سبب رها کردن و عدم پیشرفت شما میشود !

در برنامه کنکورکمک مشخصه هر هقته باید چه فصل هایی خوانده شود ! یعنی معلومه شما باید در هفته اول ، فصل 2 زیست دوم را بخونی! شما 1 هفته وقت داری ! اما اجبار نمیکنیم دوشنبه ساعت 10-12 باید فصل 2 زیست را بخونی ! همچین برنامه ای برای 100 روز و برای همه دانش آموزان اصلا منطقی نیست !  

ما در برنامه یک برنامه پیشنهادی هم قرار دادیم تا اگر در برنامه ریزی مشکل دارید از اون استفاده کنید.

لیست منابع مطالعاتی و کتاب هایی که دانش آموزان ما با این کتاب ها به نتیجه رسیدند نیز در برنامه وجود داره !!! دیگه لازم نیست نگران این باشید با چه کتابی کار کنید و از رو چه کتابی تست بزنید !

 

همونجور که می بینید ما فکر همه چیز رو کردیم !!

 

هر کسی با توجه به شرایط خودش و با توجه به استعداد های شخصی ، میتونه با این برنامه هماهنگ بشه ! اینجوری خودت ” رهبر “ زندگی خودت هستی !

 

گاهی اوقات لازم هست مثل یک رهبر ارکست رفتار کنیم ، به همه پشت کنیم و مشغول کار خود باشیم

چون درست بعد از اینکه کارمان تمام شد ، همه آن کسانی که به آنها پشت کرده بودیم ، مجبور میشوند بلند شوند و تشویقمان کنند…

 

 1. این برنامه مختص چه کسانی است؟

کسانی که میخواهند از الان ” خوب” درس بخوانند ! کسانی که تا الان به هر دلیلی موفق نبودند ، اما دوست دارند حتما در کنکور موفق شوند!

 

 1. کسانی که تا الان خوندن و همه چیز را فراموش کردند ، میتونن با این برنامه موفق شوند؟

کسانی که احساس فراموشی میکنند ، اگر منظم از دروس گذشته تست بزنند و با برنامه منظم پیش بیان حتما خیلی سریع همه مطالب رو به یاد میارن!

 

 1. تفاوت این برنامه با سایر برنامه ها چیه؟!

در این برنامه تمام دروس اختصاصی و عمومی (پایه و پیش) از ابتدا و انتها در نظر گرفته شده است ! یعنی فرض بر این هست شما از ابتدا میخوای شروع کنی و رتبه عالی به دست بیاری !

در این برنامه با توجه به ضریب هر درس در کنکور ، میزان مطالعه شما مشخص شده است.

در هر درس ، با توجه به اولویت بندی مهندس اسلامی ، فصل های مهم رو اول میخونی !

در صورتی که هیچ یک از برنامه های موسسات دیگه ، اولویت فصل به فصل و جامع ندارن و فقط به دانش آموز میگن ” زیاد بخون ” !!!!

 

 1. لطفا ” اولویت بندی فصل ها ” رو توضیح بدین

با بررسی و تحلیل کنکور های گذشته ، مهندس اسلامی نتایج مهمی را استخراج کرده اند که راهگشای تعداد زیادی دانش آموز بوده و تونستن در زمان کم به موفقیت برسند.

با مثال توضیح میدم : در فیزیک سال سوم (به صورت میانگین 8 کنکور گذشته) هر سال 3 سوال از جریان الکتریکی و مدار میاد و فقط 1 سوال از مغناطیس مطرح میشه !

حالا اگر دانش آموزی بدون برنامه و هدف ، فقط مغناطیس رو خونده باشه میتونه فقط 1 سوال رو جواب بده ! اما یه دانش آموز باهوش با اینکه دیر شروع کرده ، میتونه 3 سوال رو به راحتی جواب بده !

در برنامه جامع ، برای تمام دروس و برای هر ماه از مطالعه شما این اولویت بندی مشخص شده است !

جز درس ریاضیات ، در سایر  دروس لازم نیست از اول کتاب با ترتیب فصل ها جلو برین ! چون فصول پیش نیاز یکدیگر نیستند ! پس با توجه به اولویت هر فصل در کنکور ، مطالعه می­کنید و روی فصول کم اهمیت وقت تلف نمیکنید!

 

 1. هر هفته چه جوری باید طبق برنامه پیش بریم؟

هر هفته مشخص شده باید از چه درسی چه فصلی رو بخونی ! مثلا ادبیات سوم درس 1 تا 7 !

نکته مهم اینجاست : با جدول اولویت بندی که برای هر درس مشخص کردیم ، اول میری سراغ فصل مهم تره ! بعد فصل های کم اهمیت تر !

 

جمع بندی دروس : با این برنامه کلیه دروس پایه و پیش جمع بندی شده و در 2 هفته پایانی به روش آزمون های 3 روز یکبار بار دیگر درس ها مرور و جمع بندی می شود.

آزمون های آزمایشی : بودجه بندی این برنامه مطابق آزمون های جامع است. میتوانید با آمادگی کامل در آزمون های جامع سنجش و قلمچی و گزینه دو  شرکت کنید!

 

زمان جبرانی : در این برنامه در هفته زمان های جبرانی برای شما در نظر گرفته شده است تا اگر از برنامه جا ماندید بتوانید روز های از دست رفته را جبران کنید.

البته بودجه هر هفته جوری تنظیم شده که حتی اگر تنبلی هم کنین میتونین به راحتی به برنامه برسین !!

 

این برنامه برای همه مناسب است : این برنامه هیچ اختلالی با امتحانات خرداد ماه ندارد ! در این برنامه در زمان امتحانات خرداد ماه دروس پیش دانشگاهی قرار داده شده پس به راحتی میتونین امتحانات رو بدین !

دوستان فارغ التحصیل هم با خیال راحت میتوانند از این برنامه استفاده کنند.

 

جداول اولویت بندی که در این برنامه موجود است گنجینه با ارزشی است که هر کس برای موفقیت نیاز دارد ! وقتی میدونی از چه فصلی بیشتر سوال میاد ، دیگه وقتت را روی فصل های کم سوال حروم نمیکنی !!

 

 1. اگر ساعت مطالعه پایینی داشته باشیم میتونیم به برنامه برسیم ؟

چون این برنامه انعطاف زیادی داره ، خیلی راحت میتونی با این برنامه هماهنگ بشی ! کافیه از هر درس مهم ترین فصل ها رو خوب بخونی ! لازم نیست فصل های کم اهمیت رو بخونی و وقت کم بیاری !

 

 1. برای کسانی که سال چهارمی هستن و مدرسه میرن ، این برنامه مفید است ؟

خیلی از دوستان مدرسه ای از برنامه مدرسه و آزمون عقب هستن و نمیدونن اول از همه از کجا شروع کنن به مرور کردن! این برنامه بهترین اولویت بندی رو بهشون میده !

یعنی علاوه براینکه با مدرسه ادامه راه رو پیش میرن ، میتونن به راحتی سرفصل های مهم گذشته رو جبران کنن و وقت کم نیارن !

جداول اولویت بندی به دانش آموزان کمک میکنه از چه قسمت هایی بیشتر تست بزنن تا درصد های بهتری در آزمون ها داشته باشن ! پس پیشرفت و افزایش تراز شما حتمی است!

 

 1. چه جوری هم درس بخونیم و هم مطالب گذشته رو مرور کنیم؟

چون دروس مهم مشخص شده اند ، اگر ساعت مطالعه کمی دارید یا وقت کافی ندارید ،  میتونین فقط فصول”مهم”  رو مرور کنین ! اینجوری به راحتی میتونین بیشتر سوالات کنکور رو جواب بدین

 

 1. چه جوری با این برنامه در آزمون های آزمایشی موفق باشیم ؟

آزمون های جامع نزدیک کنکور خیلی مهم هستن ! پس اگه از الان طبق برنامه پیش برین به راحتی می تونین در آزمون های جامع نزدیک کنکور شرکت کنین و نتیجه عاالی بگیرید!  با این برنامه هم کلی پیشرفت میکنید و هم تراز شما به طور چشمگیری افزایش می یابد . چون شما راه میان بر را به خوبی بلد بودین !

 

 1. از چه فصل هایی بیشتر تست بزنیم تا هم تمرین کافی داشته باشیم و هم وقت کم نیاریم ؟

وقتی شما میدونی 80% سوالات کنکور از کدوم فصل هاست ، نسبت به رقیبان خیلی جلوتر هستین ! پس کافیه 50 % کتاب ها رو بخونین و تست بزنین اما در کنکور 80% بزنین ! چون سوالات فصل های مهم چند برابر فصول دیگر است ! اگر روی مهم ترین ها متمرکز باشید و مثل دوستاتون از این شاخه به اون شاخه نپرین ، حتما در کنکور موفق میشوید.

 

با این برنامه کامل و جامع از الان تا کنکور ” رهبر خودتان ” باشید و با شتاب هر چه بیشتر به سمت هدفتان بروید… موفقیت خیلی نزدیک است!

شروع برنامه : از 21 فروردین

پرداخت اینترنتی:

هزینه برنامه برای مدت 100 روز فقط 60 هزار تومان

پس از پرداخت لینک دانلود به در اختیار شما قرار می گیرد.

در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل در پرداخت و یا دریافت مشاوره خرید برنامه با شماره 09190433324 تماس بگیرید.

پرداخت بانکی:

برای پرداخت غیر اینترنتی نیز مبلغ 60000 تومان به شماره کارت زیر واریز کرده و فیش واریزتان را از طریق تلگرام به شماره 09190433324 ارسال کنید:

6221-0610-6448-6022
بنام امیرمهدی اسلامی
بانک پارسیان

 

 

تا دیر نشده گذشته را جبران کنیم ، صندلی شما هم اکنون در بهترین دانشگاه منتظر شماست! آیا دوست دارید نعمتی را که برای شما آماده شده است به راحتی از دست بدهید و دیگران به جای شما بنشینند؟!

 

در صورتی که هر سوالی ذهنتون رو درگیر کرده و تا در توضیحات مطلبی رو متوجه نشدید ما همه روزه از ساعت 9 صبح تا 10 شب از طریق تلفن های زیر پاسخگوی شما عزیزان هستیم:
شماره تلفن دفتر کنکورکمک : 77646118 (021)
شماره ارتباط مستقیم با مهندس اسلامی (مدیریت موسسه) : 09190433324
مهندس امیر مهدی اسلامی
مهندس امیر مهدی اسلامی
امیر مهدی اسلامی ، رتبه 235 کنکور سراسری ، کارشناس برق ( گرایش کنترل ) از دانشگاه تهران ، موسس مرکز مشاوره تحصیلی کنکور کمک ، مشاور ارشد کنکور کمک ، 6 سال سابقه ی مشاوره و تدریس در مدارس و آموزشگاه های استان تهران ، برگزار کننده همایش ها و کارگاه های مشاوره ای و انگیزشی ، مدرس تخصصی درس دیفرانسیل

26 دیدگاه ها

 1. نادیا گفت:

  سلام، خسته نباشین …ی سوال داشتم، این برنامه جامع مطابق آزمون های قلم چی هست یا آزمایشی های دیگه؟

  • مدیر وبسایت مدیر وبسایت گفت:

   سلام و عرض احترام
   در این برنامه فقط آزمون های جامع همه آزمون های آزمایشی در نظر گرفته شده است و همه دانش آموزان با استفاده از این برنامه در آزمون های جامع همه موسسات می توانند شرکت کنند.

 2. محمد احمدی گفت:

  لطفا چند صفحه اول از برنامه رو به طور آزمایشی بزارین ، تا بیشتر آشنا بشیم ،، ممنون

 3. محمد گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید من الان چهارم تجربی میخونم ببخشید میخواستم بپرسم که من در طول هفته کلاسهای خصوصی میرم اگه به برنامه نرسیدم چی ؟ بعدشم اگه این برنامه رو بخرم نیازی واسه خریدن برنامه دو هفته ای دارم یا نه ؟ با تشکر

  • مدیر وبسایت مدیر وبسایت گفت:

   این برنامه برنامه روزانه نیست و برنامه جامع هستش ، طرز استفاده از این برنامه با برنامه روزانه های 2 هفته ای فرق دارد
   اگش شما با برنامه های 2 هفته ای ما پیش می روید به همان مسیر ادامه دهید و از این برنامه می توانید برای حذف فصل های کم اهمیت دروس استفاده کنید

   موفق باشید

 4. محمد گفت:

  پس برای من که قبلا نتونستم درست و حسابی درس بخونم اینو بخرم خوبه دیگه ؟ یعنی میتونم این برنامه رو اجرا کنم ؟

  • مدیر وبسایت مدیر وبسایت گفت:

   این برنامه آزادی عمل زیادی برای شما گذاشته و شما می تونید بر اساس زمانی که دارید و براساس اولویت بندی دروس پیشروی کنید
   برنامه کاملا قابل اجراست برای همه افراد با هر ساعت مطالعه ای

   موفق باشید

 5. amir گفت:

  با سلام من دیپلمه سال82هستم و میخوام در کنکور تجربی شرکت کنم و شاغل هم هستم به نظر شما این برنامه کمکی بمن میکنه یا خیر؟؟؟پیشاپیش از پاسخ صادقانه شما متشکرم

  • مدیر وبسایت مدیر وبسایت گفت:

   سلام
   در این برنامه دروس اولویت بندی شدن و به شما گفته میشه در هر ماه چه دروسی رو با چه اولویت بندی ای بخونید ، یعنی حتی اگه شما زمانتون کم باشه می تونید با فقط خوندن دروس مهم تر از بقیه دانش آموزان سبقت بگیرید و به نظر بنده برنامه می تونه برای شما مفید باشه

   موفق و سربلند باشید

 6. رافع گفت:

  تو رو خدا راستشو بگید من با این برنامه می تونم داروسازی حالا هر دانشگاهیم باشه بیارم با روزی بالای 10 ساعت؟

  • مدیر وبسایت مدیر وبسایت گفت:

   این برنامه اولویت بندی هارو به شما میده به همراه دید کلی که چه ماهی باید چه درسی رو در چه ماهی بخونیم و همینطور اینکه اگر وقت کم آوردیم کدوم مطالب رو بخونیم کمتر ضرر می کنیم

   شما می تونید با این دید کلی و اولویت بندی ها به موفقیت برسید
   موفق باشید

 7. محمد گفت:

  سلام ببخشید برنامه رو به ایمیلم میفرستین ؟ چون من خریدم و رسیدش به ایمیلم اومد ولی از شما جوابی نگرفتم . با تشکر

 8. hanif گفت:

  bbakhshid alan ham mishe kharid ?

 9. امین گفت:

  میشه بگید وقتی مبلغ رو پرداخت کردم برنامه ججوری بدستم میرسه ؟

 10. زهرا محمدي گفت:

  سلام اتصال به درگاه برای پرداخت انجام نمیشود چرااااااااااااا؟

 11. محمدي گفت:

  راستی برای این 100 روز برنامه ی دو هفنه ای جداگانه ای در نظر گرفته شده است؟
  لینک دانلود این برنامه کجاست؟

 12. یلدا گفت:

  سلام.من میتونم این برنامه رو از امروز شروع کنم؟ البته من تا الآن خوندم یه مقدار ولی راضی نیستم.

  • مدیر وبسایت مدیر وبسایت گفت:

   سلام
   بله از الان هم میشه استفاده کرد
   شما باید حالت 8 ساعته برنامه رو انتخاب کنید اما روزی 10 تا 12 ساعت بخونید تا هفته گذشته رو جبران کنید

   موفق باشید

 13. Ava M گفت:

  تفاوت این برنامه با اونی که از 16 بهمن شروع شده چیه؟ آیا برای 100 روز آخر باید دوباره برنامه ای مثل بالا رو بگیریم یا همون یکی کافیه؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error:
// Omit Closing PHP Tags