برنامه جامع 6 ماهه

 

برنامه ریزی جامع ۵ ماهه کنکور ۹۶

 

همه دروس پایه و پیش را ۳ دور بخوانید !

۸۰ درصد سوالات کنکور از ۵۰ درصد مطالب درسی مطرح می شود !!

با برنامه جامع در زمان بسیار کمتری مطالب پر اهمیت را بخوانید و چند برابر نتیجه بگیرید !

 

ویژه داوطلبان کنکور تجربی

 

 

آیا شماهم عادت دارید بدون برنامه بلند مدت درس بخوانید؟

آیا به برنامه های کوتاه مدت اکتفا می کنید و بیشتر اوقات از برنامه عقب می مانید؟

کسی را دارید که آنچه شمابه دنبالش هستید را انجام داده و به آن رسیده باشد و بتواند به شما کمک کند تا شما هم در کنکور موفق شوید؟

آیا توقع دارید با اینکه دیر شروع کردید، موفق شوید؟

ایا تاکنون برنامه ای را یک ماه انجام داده و وقتی دیدید جواب نمیدهد آن را رها کردید و به دنبال یک برنامه دیگر رفتید؟

آیا شما هم به دنبال یک برنامه مختصر و مفید هستید که سریع به هدف برسید؟

 

 

موفقیت در کنکور یک راه سریع دارد و یک راه کند.

اگر راه کندش را می خواهید ، این است :

زیاد درس بخوانید ، زیاد درس بخوانید ، زیاد درس بخوانید

اگر فقط روی ساعت مطالعه متمرکز شوید ، کند ترین راه را انتخاب کرده اید !!

 

اگر ملاک” زمان مطالعه”باشد و بخواهید از الان شروع کنید و با کسانی که از تابستان شروع کرده اند رقابت کنید ، چون زمان رقیبان بیشتر بوده ، پس شما شکست میخورید !

اگر میخواهید از الان با جدیت شروع کنید ، باید راه میان بر را بلد باشید!

توجه داشته باشید کسانی که در کنکور موفق بوده اند ، طرز فکر متفاوتی داشته اند و شبانه روزی درس نمیخواندند! راه میان بر را به خوبی بلد بودند!  حالا چیزی که شما به آن نیاز دارید برنامه ی کلی است  که به شما کمک کند تابه این راه قدرتمند دست پیدا کنید تا شما هم بتوانید همین کار را انجام دهید. استفاده ازاین برنامه کامل  در زندگیتان معجزه ایجاد می کند.

 

برنامه ریزی جامع 6 ماهه کنکور 96

برنامه ریزی جامع ۶ ماهه کنکور ۹۶

 

برنامه ریزی جامع ۵ ماهه کنکور ۹۶ کاری از کنکورکمک

 

برنامه های ثابت که هر روز مشخص باشه باید چه فصلی را از چه ساعتی تا چه ساعتی بخوانید ، در طولانی مدت (۵ ماه) اصلا مفید نیستند ! چرا ؟!؟!

در هفته اول برنامه ممکنه شما ۲ روز رو نتونی عینا شبیه برنامه اجرا کنی ! در هفته دوم ممکنه ۱ روز رو نتونی عینا مانند برنامه اجرا کنی و … وقتی برنامه ۱۵۰ روزه و طولانی باشه ، این عقب افتادگی ها باعث میشه از خودت راضی نباشی و احساس کنی خوب پیش نمیری ! بعد از حس نا امیدی ، برنامه رو رها میکنی و روز به روز نا امید تر میشی …

اگر برنامه انعطاف نداشته باشد ، احساس نا امیدی سبب رها کردن و عدم پیشرفت شما می شود !

در برنامه کنکورکمک مشخصه هر هفته باید چه فصل هایی خوانده شود ! یعنی مثلا معلومه شما باید در هفته هفتم ، فصل ۳ و ۴ زیست سوم رو بخونی! شما ۱ هفته وقت داری ! (در عکس زیر مشاهده کنید)  اما اجبار نمیکنیم دوشنبه ساعت ۱۰-۱۲ باید فصل ۳ و ۴ زیست رو بخونی ! چون همچین برنامه ای برای ۶ ماه و برای همه دانش آموزان اصلا منطقی نیست !  

 

برنامه ریزی جامع 6 ماهه کنکور 96

برنامه ریزی جامع ۵ ماهه کنکور ۹۶

 

ما در برنامه یک برنامه مطالعه روزانه هم قرار دادیم. تو این برنامه همه نکات لازم برای برنامه ریزی روزانه در نظر گرفته شده و کار شمارو خیلی راحت می کنه !

تنها کاری که شما باید انجام بدید اینه که مباحث هر هفته رو از جدول بودجه بندی هفته بیارید و داخل این برنامه بریزید و با کمترین هزینه برنامه روزانه ی با کیفیت داشته باشید.

در عکس زیر نمونه برنامه ای که بالا توضیح دادم می بینید. همونطور که می بینید در این برنامه هم واحد مطالعه ، هم واحد تست و هم واحد مرور قرار داده شده !

 

برنامه ریزی جامع 6 ماهه کنکور 96

برنامه ریزی جامع ۵ ماهه کنکور ۹۶

 

در عکس زیر هم ساعت های پیشنهادی به دانش آموز های مختلف رو مشاهده می کنید :

 

برنامه ریزی جامع 6 ماهه کنکور 96

برنامه ریزی جامع ۵ ماهه کنکور ۹۶

 

لیست منابع مطالعاتی و کتاب هایی که دانش آموزان ما با این کتاب ها به نتیجه رسیدند نیز در برنامه وجود داره !!! دیگه لازم نیست نگران این باشید با چه کتابی کار کنید و از رو چه کتابی تست بزنید ! (عکس زیر رو ببینید)

برنامه ریزی جامع 6 ماهه کنکور 96

برنامه ریزی جامع ۵ ماهه کنکور ۹۶

 

همونجور که می بینید ما فکر همه چیز رو کردیم !!

 

هر کسی با توجه به شرایط خودش و با توجه به استعداد های شخصی ، میتونه با این برنامه هماهنگ بشه ! اینجوری خودت ” رهبر “ زندگی خودت هستی !

 

گاهی اوقات لازم هست مثل یک رهبر ارکست رفتار کنیم ، به همه پشت کنیم و مشغول کار خود باشیم

چون درست بعد از اینکه کارمان تمام شد ، همه آن کسانی که به آنها پشت کرده بودیم ، مجبور می شوند بلند شوند و تشویقمان کنند…

 

۱- این برنامه مختص چه کسانی است؟

کسانی که میخواهند از الان ” خوب” و “با برنامه” درس بخوانند ! کسانی که می خواهند تازه شروع کنند یا اینکه قبلا شروع کرده اند اما بدون برنامه بوده اند و از وضعیت فعلی خودشان راضی نیستند.

 

۲- کسانی که تا الان خوندن و همه چیز را فراموش کردند ، میتونن با این برنامه موفق شوند؟

کسانی که احساس فراموشی میکنند ، اگر منظم از دروس گذشته تست بزنند و با برنامه منظم پیش بیان حتما خیلی سریع همه مطالب رو به یاد میارن!

 

۳- تفاوت این برنامه با سایر برنامه ها چیه؟!

در این برنامه تمام دروس اختصاصی و عمومی (پایه و پیش) از ابتدا تا انتها در نظر گرفته شده است ! یعنی فرض بر این هست شما از ابتدا میخوای شروع کنی و رتبه عالی به دست بیاری !

در این برنامه با توجه به ضریب هر درس در کنکور و با توجه به اولویت بندی مهندس اسلامی میزان مطالعه شما مشخص شده است.

 

۴- هر هفته چه جوری باید طبق برنامه پیش بریم؟

هر هفته مشخص شده باید از چه درسی چه فصلی رو بخونی ! مثلا ادبیات سوم درس ۱ تا ۴ !

فقط کافیه در واحد های مطالعه این ۴ درس رو مطالعه کنی و در واحد های تست ، تست این ۴ درس رو بزنی. در نهایت هم در واحد های مرور همین مطالب رو مرور می کنی !

به همین راحتی !!!

 

جمع بندی دروس : با این برنامه کلیه دروس پایه و پیش جمع بندی شده و در ۵ هفته پایانی به روش آزمون های ۳ روز یکبار ، بار دیگر درس ها مرور و جمع بندی می شود.
آزمون های آزمایشی : بودجه بندی این برنامه مطابق آزمون های جامع است. میتوانید با آمادگی کامل در آزمون های جامع سنجش و قلمچی و گزینه دو  شرکت کنید!
زمان جبرانی : در این برنامه در هفته زمان های جبرانی برای شما در نظر گرفته شده است تا اگر از برنامه جا ماندید بتوانید روز های از دست رفته را جبران کنید.
البته بودجه هر هفته جوری تنظیم شده که حتی اگر تنبلی هم کنین میتونین به راحتی به برنامه برسین !!

این برنامه برای همه مناسب است : این برنامه هیچ اختلالی با امتحانات خرداد ماه ندارد ! در این برنامه در زمان امتحانات خرداد ماه ، دوران جمع بندی قرار داده شده پس به راحتی میتونین امتحاناتتون رو هم بدین ! دوستان فارغ التحصیل هم با خیال راحت میتوانند از این برنامه استفاده کنند.

 

۵- اگر ساعت مطالعه پایینی داشته باشیم میتونیم به برنامه برسیم ؟

چون این برنامه انعطاف زیادی داره ، خیلی راحت میتونی با این برنامه هماهنگ بشی ! حتی با روزی ۷ ساعت مطالعه هم می تونی با برنامه هماهنگ بشی. پس اصلا جای نگرانی نیست !

 

۶- برای کسانی که سال چهارمی هستن و مدرسه میرن ، این برنامه مفید است ؟

خیلی از دوستان مدرسه ای از برنامه مدرسه و آزمون عقب هستن و نمیدونن الان باید چیکار کنن. این برنامه به اون ها کمک می کنه تا در کنار مدرسه ۱ دفعه دیگه همه مطالب رو بخونن و به تسلط لازم برسن !

 

۷- چه جوری هم درس بخونیم و هم مطالب گذشته رو مرور کنیم؟

در برنامه واحد های مرور زیادی قرار داده شده که همزمان با مطالعه مطالب این هفته مطالب هفته های گذشته در اون واحد ها مرور میشه ! ما به همه چیز قبلا فکر کردیم 🙂

 

۸- چه جوری با این برنامه در آزمون های آزمایشی موفق باشیم ؟

آزمون های جامع نزدیک کنکور خیلی مهم هستن ! پس اگه از الان طبق برنامه پیش برین به راحتی می تونین در آزمون های جامع نزدیک کنکور شرکت کنین و نتیجه عاالی بگیرید!  با این برنامه هم کلی پیشرفت میکنید و هم تراز شما به طور چشمگیری بالا میره . چون شما راه میان بر رو به خوبی بلد بودین !

 

و در نهایت نظرات دوستانتون رو می تونید در اسلایدشو زیر ببینید (این نظرات در انتهای همین پست گذاشته شده اند)

برنامه جامع 6 ماهه
برنامه جامع 6 ماهه
برنامه جامع 6 ماهه
cm4
برنامه جامع 6 ماهه
برنامه جامع 6 ماهه
برنامه جامع 6 ماهه
برنامه جامع 6 ماهه
برنامه جامع 6 ماهه

 

 

با این برنامه کامل و جامع از الان تا کنکور ” رهبر خودتان ” باشید و با شتاب هر چه بیشتر به سمت هدفتان بروید… موفقیت خیلی نزدیک است!

 

 

شروع برنامه : از ۲ ام بهمن ماه

فقط ۱۲۰۰۰۰ هزار تومان

۷۹۰۰۰ هزار تومان (فقط برای ۴۰ نفر اول)

پرداخت اینترنتی:

 

در صورت وجود مشکل در اتصال به درگاه پرداخت به تلگرام شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ اطلاع دهید.

 

برای این برنامه ساعت ها زحمت کشیده شده است و همه انگیزه ما برای ادامه این راه حمایت های مالی و معنوی شما عزیزان است! پس نظرات و پیشرفت های خودتان را به صورت نظر، در همین پست برای ما ارسال کنید. همچنین اگر دوستانتان تمایل به استفاده از برنامه های ما را داشتند، از آنها بخواهید برنامه را از سایت ما دریافت کنند. سپاس فراوان از همراهی شما دوستان عزیز !!

 

اطلاعات کامل برنامه ریزی جامع در این پست مطرح شده اما اگر سوال دیگری دارید ، شماره خودتون رو در فرم زیر ثبت کنید تا ما با شما تماس بگیریم :

شماره موبایل

 

نکات پرداخت اینترنتی :

۱- ایمیل خود را بدون www وارد کنید.

۲- مجددا بر روی خرید برنامه کلیک کنید تا به صفحه پرداخت منتقل شوید.

۳- در صورتی که پرداخت شما تکمیل نشود مبلغ به حساب شما بازگردانده می شود.

۴- پس از بازگشت به سایت کنکورکمک لینک دانلود برنامه به شما داده می شود.

۵- در صورتی که لینک را دریافت نکردید با شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ اطلاع دهید و نگران چیزی نباشید. در صورت منتقل شدن وجه به حساب کنکورکمک ، برنامه برای شما ارسال خواهد شد.

 

 

پرداخت کارت به کارت:

و یا اگر به هر دلیلی توان پرداخت اینترنتی ندارید از طریق پرداخت کارت به کارت این مبلغ ۷۹۰۰۰ را به حساب مهندس اسلامی، مدیریت موسسه کنکورکمک واریز کنید و سپس اطلاعات واریز خود را از طریق شماره های تماس زیر، به ما اطلاع دهید.

اطلاعات پرداخت کارت به کارت :

۵۰۲۲-۲۹۱۰-۵۲۸۹-۲۸۸۰

بنام امیرمهدی اسلامی

بانک پاسارگاد

 

تا دیر نشده گذشته را جبران کنیم ، صندلی شما هم اکنون در بهترین دانشگاه منتظر شماست! آیا دوست دارید نعمتی را که برای شما آماده شده است به راحتی از دست بدهید و دیگران به جای شما بنشینند؟!

 

در صورتی که هر سوالی ذهنتون رو درگیر کرده و تا در توضیحات مطلبی رو متوجه نشدید ما همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ شب از طریق تلفن های زیر پاسخگوی شما عزیزان هستیم:
شماره تلفن دفتر کنکورکمک : ۸۸۳۹۲۱۳۰ (۰۲۱)
شماره ارتباط مستقیم با مهندس اسلامی (مدیریت موسسه) : ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶
مهندس اسلامی
مهندس اسلامی
امیر مهدی اسلامی ، رتبه 235 کنکور سراسری ، کارشناس برق ( گرایش کنترل ) از دانشگاه تهران ، مشاور تحصیلی ویژه همه دانش آموزان دبیرستانی ، سابقه ی 5 سال مشاوره و تدریس در مدارس و آموزشگاه های استان تهران ، مدرس تخصصی درس دیفرانسیل ، موسس موسسه کنکورکمک

58 دیدگاه ها

 1. حسن زمانی می‌گه:

  اییییییول
  انصافا خیلی کامله
  دستتون درد نکنه

 2. سمانه حسینی می‌گه:

  مرسیییییی
  واقعا خیلی روش کار شده
  ازتون ممنونم مهندس

 3. زهرا بیگی می‌گه:

  من دارم با برنامه پیش میرم
  خیلی خوبه که واسه هر ساعت مطالعه ای قابل تنظیمه
  ممنونم از زحماتتون آقای اسلامی

 4. Ramin_hero می‌گه:

  دوستان کسی هست از برنامه استفاده کرده باشه ؟
  من میخوام بگیرم , خیلی از بچه ها تعریف کرده بودن
  کسی هست بهم بگه ؟

 5. Reza mohseni می‌گه:

  کاش ۳۰۰ تومنی که واسه مشاوره دادم تو شهر خودمون نمی دادم از اول همینو میگرفتم
  با تشکر از مهندس اسلامی واسه برنامه خوبتون
  من شاغلم واقعا نمیرسم مثل دانش آموزا روزی ۱۴ ساعت بخونم
  اینکه تو این برنامه میشه با ۷ ۸ ساعت هم رسید به برنامه خیلی عالیه

 6. Mahsa77 می‌گه:

  سلام
  من پرداخت کردم
  اما نتونستم فایل برنامه رو دانلود کنم
  حالا چیکار کنم ؟ ????
  اگه میشه کمکم کنید

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام جانم
   از طریق تلگرام به شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ شماره پرداخت خودتون رو ارسال کنید
   از همین تلگرام برنامه رو براتون میفرستیم

 7. Sahar.alizade می‌گه:

  Kheyyyyli khube
  Olaviat bandibhaee ke kardin harf nadare

 8. هستی احمدی می‌گه:

  واسه بخش کوالانسی ۲ هفته وقت گذاشته
  میرسم کامل تستاشو بزنم
  خیییییلی خوبه تقسیم بندی های برنامه

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   بله برای فصل های پر اهمیت وقت بیشتری قرار دادیم تا عمیق تر بخونید این فصل هارو
   ممنون که نظر دادید راجبه برنامه دوست عزیز

 9. مصطفی می‌گه:

  سلام من شش سال پیش کنکور دادم تازه میخام بخونم از صفر شروع کنم ایا این برنامه مفیده

 10. رضا می‌گه:

  سلام . ببخشین برنامه از ۱۸ دی شروع میشه .. و من برای بعضی درس فیلم اموزشی گرفتم جیکار کنم خواهش کمکم کنید

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   باید دی وی دی های خودتون رو در زمان هایی که برای مطالعه دروس در برنامه در نظر گرفته شده مشاهده کنید
   و در زمان تست به تست زدن بپردازید
   توجه کنید اجازه ندید به تست زدن های شما لطمه وارد بشه ، چون در نهایت نتیجه کنکور شما رو تست زدن های شما می سازه

 11. Soheil می‌گه:

  سلام
  من تازه شروع كردم به نظرم اين برنامه جواب ميده

 12. سعید می‌گه:

  سلام من تازه برنامه رو گرفتم چرا تو برنامه بعد از اتمام هر پایه مثلا بعد از اتمام سال دوم مرور براش قرار ندادین یا اینکه برنامه سال پیش رو با پایه دوم و سوم ترکیب نکردین

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   خیلی ممنون از نظری که ارسال کردید
   در ابتدا باید بگم که برنامه سیستم مروری خاص خودش رو داره و بدون اینکه شما حواستون باشه همه مطالب بوقتش مرور میشه
   در مورد ترکیب پیش و پایه هم باید بگم که تجربه بنده نشون میده که دانش آموزانی که دیرتر شروع می کنند با ترکیب پیش و پایه فقط بیشتر سردرگم میشن و کمتر نتیجه می گیرن

 13. رضا tt12 می‌گه:

  سلام……….. وای واقعا این برنامه خیلی عالیهههههههههههههههههه به خدا بخرین …….برنامشون از فردا شروع میشه وتا ۵ خرداد۹۶ فقط درس خوندن ………مرسی مهندس دوست دارم @@@@@@@@@@@@@@

 14. فرشته می‌گه:

  این برنامه واقعا عالیه ممنونم از زحماتتون استاد
  بچه ها پیشنهادم برای کسایی که واقعا میخوان برای کنکور ۹۶ شروع کنن و بخونن اینه که بدون وقفه این برنامه رو تهیه کنن
  این برنامه فوق العاده هست منو از سردرگمی محض نجات داد ممنووووووونم ازتون اقای مهندس

 15. حسین می‌گه:

  با سلام . میشه لطفا بنویسید که دوستانی که قبلا از این برنامه استفاده کردن چه رتبه هایی آوردن؟

  با تشکر

 16. احسان می‌گه:

  درود. من برنامتون رو گرفتم.واقا ممنونم به خاطر این برنامه که منو از سردر گمی نجات داد. از نظر بودجه بندی خوب به نظر میرسه.

 17. احسان می‌گه:

  یه راهنمایی هم ازتون دارم.دروسی مث فیزیک و زیست حجم تستاشون زیاده و تو این مدت کم نمیشه همش رو زد.مخصوصا درباره ی زیست شناسی. اگه یه جزوه ،کتاب و … میشناسید که کم حجم و کامل و سطح بالا و سخت باشه معرفی کنید.مخصوصا در مورد زیست.ممنون

 18. سیاوش می‌گه:

  سلام مهندس خوبین ایشالا پس تکلیف ما مهندسا چی میشه
  واسه رشته ریاضی هم یه برنامه ۵ ماهه بسازید

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   به دلیل استقبال کم دانش آموزان ریاضی برای بچه های ریاضی برنامه نداریم
   می تونید از برنامه های شخصی ما استفاده کنید

 19. مبین می‌گه:

  سلام
  برای من که سال چهارم بدون مشکل میتونم برنامه رو اجرا کنم؟؟؟؟؟
  دروس مدرسه رو میشه با این هم بخونم؟؟

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   بله شما هم می تونید از برنامه بدون مشکل استفاده کنید
   فقط باید در روز های تعطیل ، روز هایی که مدرسه میری رو جبران کنی

 20. محسن می‌گه:

  سلام این برنامه هماهنگه با قلم چی؟؟؟
  این برنامه قابل اعتماده یا مثل سایت های دیگه فقط الکی برنامه ریزی شده؟؟؟؟؟

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   خیر چون کسی که الان بخواد شروع کنه آزمون دادن به نفعش نیست ما هم این برنامه رو منطبق با قلم چی طراحی نکردیم
   برنامه منطبق با قلم چی هم داریم که روی صفحه اصلی سایت می تونید پیداش کنید
   مزیت این برنامه اولویت بندی هاش هستش به همراه نظمی که از الان تا کنکور خواهید داشت
   این برنامه توسط خیلی از دوستاتون امتحان شده و نظراتشون رو می بینید
   حتما قابل اعتماد بوده که این نظرات رو دادن !

 21. sajad می‌گه:

  سلام آقای اسلامی ببخشید قیمتش یکم واس من بالاست برنامه ارزانتری ندارید:/

 22. ایوب می‌گه:

  روزتون بخیر جناب اسلامی عزیز
  من بعد ۱۰ سال دوری از درس میخام امسال کنکور تجربی شرکت کنم. کتاب ها رو توی دو مال گذشته یه دور خوندم و ماه پیش برای آزمون های قلم چی شرکت کردم و متاسفانه با خوندن نسبتا زیاد هم توی آزمون ۲۴ دی نتیجه خوبی نگرفتم، تراز ۴۹۰۰٫ که دلیل بزرگش رو برنامه شلخته م می دونم.
  حالا میخواستم برنامه شما رو امتحان کنم ولی نمی دونم کدوم برنامه تون برای من کامل تره، برنامه جامع تون یا برنامه ی هماهنگ با قلم چی ؟؟؟؟؟ (چون قلم چی هم شرکت کردم)
  ممنون می شم منو راهنمایی کنید. با تشکر

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   ممنون از نظری که ارسال کردید
   برای دوستانی که کاملا با قلم چی پیش میرن برنامه های مطابق با قلم چی مناسب تر خواهد بود
   ما اولویت بندی هایی در این برنامه انجام دادیم که شاید به درد شما هم بخوره
   این برنامه در کل اطلاعاتی داره که جدا از برنامه ریزی خیلی به درد دانش آموزا می خوره

 23. میثم کریمی می‌گه:

  سلام چرا همین برنامه ۶ ماهه رو برای ۳ یا۴ ماه طراحی نکردید واسه پیش دانشگاهی؟؟؟۳ یا ۴ ماه عالی تر نیست؟؟؟

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   ما می خواستیم تا آخرین روز کنکور در کنار شما باشیم
   ۳ یا ۴ ماه که میشه تا خرداد ماه
   تازه این برنامه مشکلی برای دانش آموزا ایجاد نمی کنه

 24. میثم کریمی می‌گه:

  ساعت مطالعه برنامه شما از ۹ شروع میشه ما که تو مدرسه ایم چطوری فرصت بکنیم برنامه رو اجرا کنیم ؟؟؟

 25. elikmg18 می‌گه:

  سلام.من از الان میخام شروع کنم صفره صفرم هستم بنظرتون خوبه؟

 26. Mobin می‌گه:

  سلام واسه تو جدول بالا نوشته بجز ایام نوروز یعنی واسه نوروز برنامه ریزی نکردین مگه میشه؟؟؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: