برنامه جامع 6 ماهه

 

برنامه ریزی جامع ۳ ماهه کنکور ۹۶

 

شروع برنامه : از ۱۲ ام فروردین ماه

 

همه دروس پایه و پیش را ۳ دور بخوانید !

۸۰ درصد سوالات کنکور از ۵۰ درصد مطالب درسی مطرح می شود !!

با برنامه جامع در زمان بسیار کمتری مطالب پر اهمیت را بخوانید و چند برابر نتیجه بگیرید !

 

ویژه داوطلبان کنکور تجربی

 

 

آیا شماهم عادت دارید بدون برنامه بلند مدت درس بخوانید؟

آیا به برنامه های کوتاه مدت اکتفا می کنید و بیشتر اوقات از برنامه عقب می مانید؟

کسی را دارید که آنچه شمابه دنبالش هستید را انجام داده و به آن رسیده باشد و بتواند به شما کمک کند تا شما هم در کنکور موفق شوید؟

آیا توقع دارید با اینکه دیر شروع کردید، موفق شوید؟

ایا تاکنون برنامه ای را یک ماه انجام داده و وقتی دیدید جواب نمیدهد آن را رها کردید و به دنبال یک برنامه دیگر رفتید؟

آیا شما هم به دنبال یک برنامه مختصر و مفید هستید که سریع به هدف برسید؟

 

 

موفقیت در کنکور یک راه سریع دارد و یک راه کند.

اگر راه کندش را می خواهید ، این است :

زیاد درس بخوانید ، زیاد درس بخوانید ، زیاد درس بخوانید

اگر فقط روی ساعت مطالعه متمرکز شوید ، کند ترین راه را انتخاب کرده اید !!

 

اگر ملاک” زمان مطالعه”باشد و بخواهید از الان شروع کنید و با کسانی که از تابستان شروع کرده اند رقابت کنید ، چون زمان رقیبان بیشتر بوده ، پس شما شکست میخورید !

اگر میخواهید از الان با جدیت شروع کنید ، باید راه میان بر را بلد باشید!

توجه داشته باشید کسانی که در کنکور موفق بوده اند ، طرز فکر متفاوتی داشته اند و شبانه روزی درس نمیخواندند! راه میان بر را به خوبی بلد بودند!  حالا چیزی که شما به آن نیاز دارید برنامه ی کلی است  که به شما کمک کند تابه این راه قدرتمند دست پیدا کنید تا شما هم بتوانید همین کار را انجام دهید. استفاده ازاین برنامه کامل  در زندگیتان معجزه ایجاد می کند.

 

برنامه ریزی جامع 6 ماهه کنکور 96

برنامه ریزی جامع ۳ ماهه کنکور ۹۶

 

برنامه ریزی جامع ۳ ماهه کنکور ۹۶ کاری از کنکورکمک

 

برنامه های ثابت که هر روز مشخص باشه باید چه فصلی را از چه ساعتی تا چه ساعتی بخوانید ، در طولانی مدت (۳ ماه) اصلا مفید نیستند ! چرا ؟!؟!

در هفته اول برنامه ممکنه شما ۲ روز رو نتونی عینا شبیه برنامه اجرا کنی ! در هفته دوم ممکنه ۱ روز رو نتونی عینا مانند برنامه اجرا کنی و … وقتی برنامه ۱۲۰ روزه و طولانی باشه ، این عقب افتادگی ها باعث میشه از خودت راضی نباشی و احساس کنی خوب پیش نمیری ! بعد از حس نا امیدی ، برنامه رو رها میکنی و روز به روز نا امید تر میشی …

اگر برنامه انعطاف نداشته باشد ، احساس نا امیدی سبب رها کردن و عدم پیشرفت شما می شود !

در برنامه کنکورکمک مشخصه هر هفته باید چه فصل هایی خوانده شود ! یعنی مثلا معلومه شما باید در هفته هفتم ، فصل ۳ و ۴ زیست سوم رو بخونی! شما ۱ هفته وقت داری ! (در عکس زیر مشاهده کنید)  اما اجبار نمیکنیم دوشنبه ساعت ۱۰-۱۲ باید فصل ۳ و ۴ زیست رو بخونی ! چون همچین برنامه ای برای ۶ ماه و برای همه دانش آموزان اصلا منطقی نیست !  

 

برنامه ریزی جامع 6 ماهه کنکور 96

برنامه ریزی جامع ۳ ماهه کنکور ۹۶

 

ما در برنامه یک برنامه مطالعه روزانه هم قرار دادیم. تو این برنامه همه نکات لازم برای برنامه ریزی روزانه در نظر گرفته شده و کار شمارو خیلی راحت می کنه !

تنها کاری که شما باید انجام بدید اینه که مباحث هر هفته رو از جدول بودجه بندی هفته بیارید و داخل این برنامه بریزید و با کمترین هزینه برنامه روزانه ی با کیفیت داشته باشید.

در عکس زیر نمونه برنامه ای که بالا توضیح دادم می بینید. همونطور که می بینید در این برنامه هم واحد مطالعه ، هم واحد تست و هم واحد مرور قرار داده شده !

 

برنامه ریزی جامع 6 ماهه کنکور 96

برنامه ریزی جامع ۳ ماهه کنکور ۹۶

 

در عکس زیر هم ساعت های پیشنهادی به دانش آموز های مختلف رو مشاهده می کنید :

 

برنامه ریزی جامع 6 ماهه کنکور 96

برنامه ریزی جامع ۳ ماهه کنکور ۹۶

 

لیست منابع مطالعاتی و کتاب هایی که دانش آموزان ما با این کتاب ها به نتیجه رسیدند نیز در برنامه وجود داره !!! دیگه لازم نیست نگران این باشید با چه کتابی کار کنید و از رو چه کتابی تست بزنید ! (عکس زیر رو ببینید)

برنامه ریزی جامع 6 ماهه کنکور 96

برنامه ریزی جامع ۳ ماهه کنکور ۹۶

 

همونجور که می بینید ما فکر همه چیز رو کردیم !!

 

هر کسی با توجه به شرایط خودش و با توجه به استعداد های شخصی ، میتونه با این برنامه هماهنگ بشه ! اینجوری خودت ” رهبر “ زندگی خودت هستی !

 

گاهی اوقات لازم هست مثل یک رهبر ارکست رفتار کنیم ، به همه پشت کنیم و مشغول کار خود باشیم

چون درست بعد از اینکه کارمان تمام شد ، همه آن کسانی که به آنها پشت کرده بودیم ، مجبور می شوند بلند شوند و تشویقمان کنند…

 

۱- این برنامه مختص چه کسانی است؟

کسانی که میخواهند از الان ” خوب” و “با برنامه” درس بخوانند ! کسانی که می خواهند تازه شروع کنند یا اینکه قبلا شروع کرده اند اما بدون برنامه بوده اند و از وضعیت فعلی خودشان راضی نیستند.

 

۲- کسانی که تا الان خوندن و همه چیز را فراموش کردند ، میتونن با این برنامه موفق شوند؟

کسانی که احساس فراموشی میکنند ، اگر منظم از دروس گذشته تست بزنند و با برنامه منظم پیش بیان حتما خیلی سریع همه مطالب رو به یاد میارن!

 

۳- تفاوت این برنامه با سایر برنامه ها چیه؟!

در این برنامه تمام دروس اختصاصی و عمومی (پایه و پیش) از ابتدا تا انتها در نظر گرفته شده است ! یعنی فرض بر این هست شما از ابتدا میخوای شروع کنی و رتبه عالی به دست بیاری !

در این برنامه با توجه به ضریب هر درس در کنکور و با توجه به اولویت بندی مهندس اسلامی میزان مطالعه شما مشخص شده است.

 

۴- هر هفته چه جوری باید طبق برنامه پیش بریم؟

هر هفته مشخص شده باید از چه درسی چه فصلی رو بخونی ! مثلا ادبیات سوم درس ۱ تا ۴ !

فقط کافیه در واحد های مطالعه این ۴ درس رو مطالعه کنی و در واحد های تست ، تست این ۴ درس رو بزنی. در نهایت هم در واحد های مرور همین مطالب رو مرور می کنی !

به همین راحتی !!!

 

جمع بندی دروس : با این برنامه کلیه دروس پایه و پیش جمع بندی شده و در ۲ هفته پایانی به روش آزمون های ۳ روز یکبار ، بار دیگر درس ها مرور و جمع بندی می شود.
آزمون های آزمایشی : بودجه بندی این برنامه مطابق آزمون های جامع است. میتوانید با آمادگی کامل در آزمون های جامع سنجش و قلمچی و گزینه دو  شرکت کنید!
زمان جبرانی : در این برنامه در هفته زمان های جبرانی برای شما در نظر گرفته شده است تا اگر از برنامه جا ماندید بتوانید روز های از دست رفته را جبران کنید.
البته بودجه هر هفته جوری تنظیم شده که حتی اگر تنبلی هم کنین میتونین به راحتی به برنامه برسین !!

این برنامه برای همه مناسب است : این برنامه هیچ اختلالی با امتحانات خرداد ماه ندارد ! در این برنامه در زمان امتحانات خرداد ماه ، دوران جمع بندی قرار داده شده پس به راحتی میتونین امتحاناتتون رو هم بدین ! دوستان فارغ التحصیل هم با خیال راحت میتوانند از این برنامه استفاده کنند.

 

۵- اگر ساعت مطالعه پایینی داشته باشیم میتونیم به برنامه برسیم ؟

چون این برنامه انعطاف زیادی داره ، خیلی راحت میتونی با این برنامه هماهنگ بشی ! حتی با روزی ۷ ساعت مطالعه هم می تونی با برنامه هماهنگ بشی. پس اصلا جای نگرانی نیست !

 

۶- برای کسانی که سال چهارمی هستن و مدرسه میرن ، این برنامه مفید است ؟

خیلی از دوستان مدرسه ای از برنامه مدرسه و آزمون عقب هستن و نمیدونن الان باید چیکار کنن. این برنامه به اون ها کمک می کنه تا در کنار مدرسه ۱ دفعه دیگه همه مطالب رو بخونن و به تسلط لازم برسن !

 

۷- چه جوری هم درس بخونیم و هم مطالب گذشته رو مرور کنیم؟

در برنامه واحد های مرور زیادی قرار داده شده که همزمان با مطالعه مطالب این هفته مطالب هفته های گذشته در اون واحد ها مرور میشه ! ما به همه چیز قبلا فکر کردیم 🙂

 

۸- چه جوری با این برنامه در آزمون های آزمایشی موفق باشیم ؟

آزمون های جامع نزدیک کنکور خیلی مهم هستن ! پس اگه از الان طبق برنامه پیش برین به راحتی می تونین در آزمون های جامع نزدیک کنکور شرکت کنین و نتیجه عاالی بگیرید!  با این برنامه هم کلی پیشرفت میکنید و هم تراز شما به طور چشمگیری بالا میره . چون شما راه میان بر رو به خوبی بلد بودین !

 

و در نهایت نظرات دوستانتون رو می تونید در اسلایدشو زیر ببینید (این نظرات در انتهای همین پست گذاشته شده اند)

برنامه جامع 6 ماهه
برنامه جامع 6 ماهه
برنامه جامع 6 ماهه
cm4
برنامه جامع 6 ماهه
برنامه جامع 6 ماهه
برنامه جامع 6 ماهه
برنامه جامع 6 ماهه
برنامه جامع 6 ماهه

 

 

با این برنامه کامل و جامع از الان تا کنکور ” رهبر خودتان ” باشید و با شتاب هر چه بیشتر به سمت هدفتان بروید… موفقیت خیلی نزدیک است!

 

 

شروع برنامه : از ۱۲ ام فروردین ماه

۱۲۰۰۰۰ هزار تومان

۷۹۰۰۰ هزار تومان (فقط برای ۴۰ نفر اول)

پرداخت اینترنتی:

 

در صورت وجود مشکل در اتصال به درگاه پرداخت به تلگرام شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ اطلاع دهید.

 

برای این برنامه ساعت ها زحمت کشیده شده است و همه انگیزه ما برای ادامه این راه حمایت های مالی و معنوی شما عزیزان است! پس نظرات و پیشرفت های خودتان را به صورت نظر، در همین پست برای ما ارسال کنید. همچنین اگر دوستانتان تمایل به استفاده از برنامه های ما را داشتند، از آنها بخواهید برنامه را از سایت ما دریافت کنند. سپاس فراوان از همراهی شما دوستان عزیز !!

 

اطلاعات کامل برنامه ریزی جامع در این پست مطرح شده اما اگر سوال دیگری دارید ، شماره خودتون رو در فرم زیر ثبت کنید تا ما با شما تماس بگیریم :

شماره موبایل

 

نکات پرداخت اینترنتی :

۱- ایمیل خود را بدون www وارد کنید.

۲- مجددا بر روی خرید برنامه کلیک کنید تا به صفحه پرداخت منتقل شوید.

۳- در صورتی که پرداخت شما تکمیل نشود مبلغ به حساب شما بازگردانده می شود.

۴- پس از بازگشت به سایت کنکورکمک لینک دانلود برنامه به شما داده می شود.

۵- در صورتی که لینک را دریافت نکردید به شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ اطلاع دهید و نگران چیزی نباشید. در صورت منتقل شدن وجه به حساب کنکورکمک ، برنامه برای شما ارسال خواهد شد.

 

 

پرداخت کارت به کارت:

و یا اگر به هر دلیلی توان پرداخت اینترنتی ندارید از طریق پرداخت کارت به کارت این مبلغ ۷۹۰۰۰ را به حساب مهندس اسلامی، مدیریت موسسه کنکورکمک واریز کنید و سپس عکس فیش واریز خود را به تلگرام شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ ارسال کنید.

اطلاعات پرداخت کارت به کارت :

۵۰۲۲-۲۹۱۰-۵۲۸۹-۲۸۸۰

بنام امیرمهدی اسلامی

بانک پاسارگاد

 

تا دیر نشده گذشته را جبران کنیم ، صندلی شما هم اکنون در بهترین دانشگاه منتظر شماست! آیا دوست دارید نعمتی را که برای شما آماده شده است به راحتی از دست بدهید و دیگران به جای شما بنشینند؟!

 

در صورتی که هر سوالی ذهنتون رو درگیر کرده و تا در توضیحات مطلبی رو متوجه نشدید ما همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ شب از طریق تلفن های زیر پاسخگوی شما عزیزان هستیم:
شماره تلفن دفتر کنکورکمک : ۸۸۳۹۲۱۳۰ (۰۲۱)
شماره ارتباط مستقیم با مهندس اسلامی (مدیریت موسسه) : ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶
مهندس اسلامی
مهندس اسلامی
امیر مهدی اسلامی ، رتبه 235 کنکور سراسری ، کارشناس برق ( گرایش کنترل ) از دانشگاه تهران ، مشاور تحصیلی ویژه همه دانش آموزان دبیرستانی ، سابقه ی 5 سال مشاوره و تدریس در مدارس و آموزشگاه های استان تهران ، مدرس تخصصی درس دیفرانسیل ، موسس موسسه کنکورکمک

132 دیدگاه ها

 1. حسن زمانی می‌گه:

  اییییییول
  انصافا خیلی کامله
  دستتون درد نکنه

 2. سمانه حسینی می‌گه:

  مرسیییییی
  واقعا خیلی روش کار شده
  ازتون ممنونم مهندس

 3. زهرا بیگی می‌گه:

  من دارم با برنامه پیش میرم
  خیلی خوبه که واسه هر ساعت مطالعه ای قابل تنظیمه
  ممنونم از زحماتتون آقای اسلامی

 4. Ramin_hero می‌گه:

  دوستان کسی هست از برنامه استفاده کرده باشه ؟
  من میخوام بگیرم , خیلی از بچه ها تعریف کرده بودن
  کسی هست بهم بگه ؟

 5. Reza mohseni می‌گه:

  کاش ۳۰۰ تومنی که واسه مشاوره دادم تو شهر خودمون نمی دادم از اول همینو میگرفتم
  با تشکر از مهندس اسلامی واسه برنامه خوبتون
  من شاغلم واقعا نمیرسم مثل دانش آموزا روزی ۱۴ ساعت بخونم
  اینکه تو این برنامه میشه با ۷ ۸ ساعت هم رسید به برنامه خیلی عالیه

 6. Mahsa77 می‌گه:

  سلام
  من پرداخت کردم
  اما نتونستم فایل برنامه رو دانلود کنم
  حالا چیکار کنم ؟ ????
  اگه میشه کمکم کنید

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام جانم
   از طریق تلگرام به شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ شماره پرداخت خودتون رو ارسال کنید
   از همین تلگرام برنامه رو براتون میفرستیم

 7. Sahar.alizade می‌گه:

  Kheyyyyli khube
  Olaviat bandibhaee ke kardin harf nadare

 8. هستی احمدی می‌گه:

  واسه بخش کوالانسی ۲ هفته وقت گذاشته
  میرسم کامل تستاشو بزنم
  خیییییلی خوبه تقسیم بندی های برنامه

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   بله برای فصل های پر اهمیت وقت بیشتری قرار دادیم تا عمیق تر بخونید این فصل هارو
   ممنون که نظر دادید راجبه برنامه دوست عزیز

 9. مصطفی می‌گه:

  سلام من شش سال پیش کنکور دادم تازه میخام بخونم از صفر شروع کنم ایا این برنامه مفیده

 10. رضا می‌گه:

  سلام . ببخشین برنامه از ۱۸ دی شروع میشه .. و من برای بعضی درس فیلم اموزشی گرفتم جیکار کنم خواهش کمکم کنید

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   باید دی وی دی های خودتون رو در زمان هایی که برای مطالعه دروس در برنامه در نظر گرفته شده مشاهده کنید
   و در زمان تست به تست زدن بپردازید
   توجه کنید اجازه ندید به تست زدن های شما لطمه وارد بشه ، چون در نهایت نتیجه کنکور شما رو تست زدن های شما می سازه

 11. Soheil می‌گه:

  سلام
  من تازه شروع كردم به نظرم اين برنامه جواب ميده

 12. سعید می‌گه:

  سلام من تازه برنامه رو گرفتم چرا تو برنامه بعد از اتمام هر پایه مثلا بعد از اتمام سال دوم مرور براش قرار ندادین یا اینکه برنامه سال پیش رو با پایه دوم و سوم ترکیب نکردین

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   خیلی ممنون از نظری که ارسال کردید
   در ابتدا باید بگم که برنامه سیستم مروری خاص خودش رو داره و بدون اینکه شما حواستون باشه همه مطالب بوقتش مرور میشه
   در مورد ترکیب پیش و پایه هم باید بگم که تجربه بنده نشون میده که دانش آموزانی که دیرتر شروع می کنند با ترکیب پیش و پایه فقط بیشتر سردرگم میشن و کمتر نتیجه می گیرن

 13. رضا tt12 می‌گه:

  سلام……….. وای واقعا این برنامه خیلی عالیهههههههههههههههههه به خدا بخرین …….برنامشون از فردا شروع میشه وتا ۵ خرداد۹۶ فقط درس خوندن ………مرسی مهندس دوست دارم @@@@@@@@@@@@@@

 14. فرشته می‌گه:

  این برنامه واقعا عالیه ممنونم از زحماتتون استاد
  بچه ها پیشنهادم برای کسایی که واقعا میخوان برای کنکور ۹۶ شروع کنن و بخونن اینه که بدون وقفه این برنامه رو تهیه کنن
  این برنامه فوق العاده هست منو از سردرگمی محض نجات داد ممنووووووونم ازتون اقای مهندس

 15. حسین می‌گه:

  با سلام . میشه لطفا بنویسید که دوستانی که قبلا از این برنامه استفاده کردن چه رتبه هایی آوردن؟

  با تشکر

 16. احسان می‌گه:

  درود. من برنامتون رو گرفتم.واقا ممنونم به خاطر این برنامه که منو از سردر گمی نجات داد. از نظر بودجه بندی خوب به نظر میرسه.

 17. احسان می‌گه:

  یه راهنمایی هم ازتون دارم.دروسی مث فیزیک و زیست حجم تستاشون زیاده و تو این مدت کم نمیشه همش رو زد.مخصوصا درباره ی زیست شناسی. اگه یه جزوه ،کتاب و … میشناسید که کم حجم و کامل و سطح بالا و سخت باشه معرفی کنید.مخصوصا در مورد زیست.ممنون

 18. سیاوش می‌گه:

  سلام مهندس خوبین ایشالا پس تکلیف ما مهندسا چی میشه
  واسه رشته ریاضی هم یه برنامه ۵ ماهه بسازید

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   به دلیل استقبال کم دانش آموزان ریاضی برای بچه های ریاضی برنامه نداریم
   می تونید از برنامه های شخصی ما استفاده کنید

 19. مبین می‌گه:

  سلام
  برای من که سال چهارم بدون مشکل میتونم برنامه رو اجرا کنم؟؟؟؟؟
  دروس مدرسه رو میشه با این هم بخونم؟؟

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   بله شما هم می تونید از برنامه بدون مشکل استفاده کنید
   فقط باید در روز های تعطیل ، روز هایی که مدرسه میری رو جبران کنی

 20. محسن می‌گه:

  سلام این برنامه هماهنگه با قلم چی؟؟؟
  این برنامه قابل اعتماده یا مثل سایت های دیگه فقط الکی برنامه ریزی شده؟؟؟؟؟

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   خیر چون کسی که الان بخواد شروع کنه آزمون دادن به نفعش نیست ما هم این برنامه رو منطبق با قلم چی طراحی نکردیم
   برنامه منطبق با قلم چی هم داریم که روی صفحه اصلی سایت می تونید پیداش کنید
   مزیت این برنامه اولویت بندی هاش هستش به همراه نظمی که از الان تا کنکور خواهید داشت
   این برنامه توسط خیلی از دوستاتون امتحان شده و نظراتشون رو می بینید
   حتما قابل اعتماد بوده که این نظرات رو دادن !

 21. sajad می‌گه:

  سلام آقای اسلامی ببخشید قیمتش یکم واس من بالاست برنامه ارزانتری ندارید:/

 22. ایوب می‌گه:

  روزتون بخیر جناب اسلامی عزیز
  من بعد ۱۰ سال دوری از درس میخام امسال کنکور تجربی شرکت کنم. کتاب ها رو توی دو مال گذشته یه دور خوندم و ماه پیش برای آزمون های قلم چی شرکت کردم و متاسفانه با خوندن نسبتا زیاد هم توی آزمون ۲۴ دی نتیجه خوبی نگرفتم، تراز ۴۹۰۰٫ که دلیل بزرگش رو برنامه شلخته م می دونم.
  حالا میخواستم برنامه شما رو امتحان کنم ولی نمی دونم کدوم برنامه تون برای من کامل تره، برنامه جامع تون یا برنامه ی هماهنگ با قلم چی ؟؟؟؟؟ (چون قلم چی هم شرکت کردم)
  ممنون می شم منو راهنمایی کنید. با تشکر

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   ممنون از نظری که ارسال کردید
   برای دوستانی که کاملا با قلم چی پیش میرن برنامه های مطابق با قلم چی مناسب تر خواهد بود
   ما اولویت بندی هایی در این برنامه انجام دادیم که شاید به درد شما هم بخوره
   این برنامه در کل اطلاعاتی داره که جدا از برنامه ریزی خیلی به درد دانش آموزا می خوره

 23. میثم کریمی می‌گه:

  سلام چرا همین برنامه ۶ ماهه رو برای ۳ یا۴ ماه طراحی نکردید واسه پیش دانشگاهی؟؟؟۳ یا ۴ ماه عالی تر نیست؟؟؟

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   ما می خواستیم تا آخرین روز کنکور در کنار شما باشیم
   ۳ یا ۴ ماه که میشه تا خرداد ماه
   تازه این برنامه مشکلی برای دانش آموزا ایجاد نمی کنه

 24. میثم کریمی می‌گه:

  ساعت مطالعه برنامه شما از ۹ شروع میشه ما که تو مدرسه ایم چطوری فرصت بکنیم برنامه رو اجرا کنیم ؟؟؟

 25. elikmg18 می‌گه:

  سلام.من از الان میخام شروع کنم صفره صفرم هستم بنظرتون خوبه؟

 26. Mobin می‌گه:

  سلام واسه تو جدول بالا نوشته بجز ایام نوروز یعنی واسه نوروز برنامه ریزی نکردین مگه میشه؟؟؟؟

 27. علی می‌گه:

  سلام. من رشته دبیرستانم انسانی بوده. و اینکه یه کنکور ناموفقو هم داشتم.ولی خب اونموقع اصن فکر کنکور نبودم. الآن خیلی خیلی انگیزه دارم برای خوندن و دوسدارم تجربی هم کنکور بدم!! به نظرتون توی این چندماه باقی مونده اگه از این برنامه ریزی شما و منابعی که معرفی کردین استفاده کنم و ساعت مطالعه مفید بالایی داشته باشم میتونم توی کنکور تجربی موفق بشم؟ بااینکه پیش زمینشو هم ندارم!! مهم ترین چیز توی هرکاری انگیزه ست که من الآن واقعا دارم و ۱۰۰درصده!! ولی خب منتظر جوابتون هستم..!!

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   ببینید هیچ آرزویی دست نیافتنی نیست
   فقط نیاز به تلاش شبانه روزی ، مداوم و بدون استرس داره
   بدون شک اگر شما از زمان خودتون تا کنکور طبق برنامه ای که براتون طراحی کردیم پیش برید نتیجه می گیرید
   منتظر خبر های خوب شما هستیم

 28. HanieH می‌گه:

  واقعا برنامه ی عالی هستش دمتون چیززززز
  راحت باهاش به همه درسام میرسم
  در کل عالیههههههه راضیم ازش :)))))))))))))))))))))

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   یکی از چیز هایی که به من انگیزه میده برای کمک کردن به شما عزیزان همین انگیزه و اشتیاق شما دوستای گل منه

   خیلی ممنونم از نظر پر انرژیتون

 29. میثم کریمی می‌گه:

  سلام برنامه تون با سال سوم شروع میشه یا دوم

 30. میثم کریمی می‌گه:

  برنامه ریزی روزانه ست یا اینکه یه برنامه ست که در اون هفته چی رو بخونیم و خودمون برنامه روزانه رو بنویسیم لطفا جواب بدین حیاتیه

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   برنامه روزانه داخل برنامه وجود داره
   هر هفته شما هم مشخص کردیم که باید چی بخونید
   کاری نمی مونه که شما انجام بدید

 31. میثم کریمی می‌گه:

  هیچ حذفیاتی نداره یعنی کاملا کل مباحث رو در نظر گرفته بدون کاستی؟؟؟؟؟

 32. Milad می‌گه:

  سلام
  من اگه الان تهیه کنم برنامه رو کی تموم میکنم
  بالا نوشته از ۱۶ بهمن یعنی از ۱۶ بهمن برنامه اغاز میشه؟؟!!

 33. allan می‌گه:

  سلام من فارغ التحصیلم .و امسال سومین سالمه و تا حالا درس رو جدی جدی نخوندم و امسال میخوام درس بخونم و تقریبا چیزی از درسا یادم نمونده اما دی وی دی هایی اموزشی خوبی برای درس های اختصاصی خریدم الان استرس دارم و گیجم و واقعا نمیدونم برنامه تون چه جوریه ولی نظرات رضایت بخش دیگران رو هم دیدم .من خودم میخواستم مطالبی رو از ریاضی حذف کنم چون کلا ریاضی ام ضعیفه و میخواستم با زدن عمومی بالا و زیست و فیزیک و شیمی متوسط و ریاضی ضعیف برنامه مو بچینم ،چون در سایتها و حتی در تخمین رتبه قلمچی هم دیدم با این روش میشه رتبه خوبی کسب کرد اما میدونم این یه ریسکه و من واقعا میخوام که امسال اخرین سالی باشه که برای کنکور ثبت نام میکنم دیگه از اینکه انقد بیخودی خودمو باختم خسته شدم .میخوام از این به بعد بجای اینکه همش منتظر معجزه باشم خودم اولین نفری باشم که دست خودمو میگیره . میشه خواهش کنم بگید که اگه من از الان شروع کنم با برنامه تون میشه پیش برم یا نه .و اینکه نظرتون راجبه اون ریاضی چیه .**ممنون از زحماتتون**

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   ابتدا باید بهتون بگم که خیلی خوشحالم که تصمیم جدی گرفتید و می خواین خودتون دست خودتون رو بگیرید. این بهترین تصمیم زندگی شما خواهد بود که خودتون تنها کسی باشید که بیشتر از همه به خودتون کمک می کنید. برنامه ما به نحوی تنظیم شده هر کسی بتونه با شرایط و امکانات خودش با برنامه پیش بره. شما می تونید در قالب برنامه هم دی وی دی هاتون رو ببینید و هم تست بزنید و مرور کنید. بدون شک این برنامه شمارو از سر در گمی های پیش روی شما نجات خواهد داد. بابت ریاضی هم باید بهتون بگم که بهترین کار این هستش که شما یک گلچینی از ریاضی رو مطالعه کنید و درس رو کلا حذف نکنید. ما در برنامه اولویت بندی مباحث ریاضی رو قرار دادیم. شما فقط ۲ ۳ مبحث رو انتخاب کتید و وقتتون رو فقط روی همون مباحث قرار بدید

   امیدوارم پاسخ همه سوال های شمارو داده باشم

 34. allan می‌گه:

  عذر میخوام میشه بیشتر در مورد ریاضی توضیح بدید

 35. allan می‌گه:

  ببخشید و یه مطلب دیگه من هنوز مهمترین کاری رو که باید در موردش تصمیم میگرفتم ،نگرفتم.منظورم تعیین هدفه من هنوز نمیدونم به چ رشته ای علاقه مند و توانا در اون هستم چند بار درباره ی چند رشته اطلاعاتی کسب کردم اما اصلا قانع کننده نبود .ایا شما منبعی رو میتونید معرفی بکنید که در مورد رشته ها و مزایا و معایب و ویژگی هاش اطلاعاتی رو ارائه بده؟ممنون میشم اگر معرفی کنید

 36. مهدیه می‌گه:

  سلام ببخشید یه سوال داشتم برنامه جامع شما را میخوام بگیرم فقط من بعضی از مباحث رو حذف کردم باید در اون زمان چیکار کنم؟

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   شما در زمان مباحث حذف شده دروسی که در ادامه اون درس قرار داده شده رو جلو می برید تا اون درس در زمان کمتری به پایان برسه
   در انتها زمان خوبی برای خودتون ایجاد می کنید برای مرور

 37. فرهاد می‌گه:

  سلام خواستم بدونم ميشه تو اين برنامه رياضي و فيزيك رو نخوند چون من تو اين درسا ضعيفم به جاش زيست وشيمي رو بيشتر خوند

 38. allan می‌گه:

  میشه این برنامه رو امروز خریداری کرد و استفاده کرد یا دیگه برای این زمان به درد نمیخوره

 39. allan می‌گه:

  میشه این برنامه رو امروز خریداری کرد

 40. donia می‌گه:

  اگه از الان برنامه رو بخریم میشه شرو کنیم

 41. Ava M می‌گه:

  سلام ،شروع این برنامه رو ۱۶ بهمن زدین اما من از ۱۸ بهمن میتونم شروع کنم. چیکار باید بکنم؟

 42. Mahsa می‌گه:

  سلام خوبین
  ببخشن یه سوال داشتم
  من برنامه رو اتفاقی تو اینترنت دیدم و از اون جایی که برنامه ریزی صحیحی ندارم میخوام این برنامه رو خریداری کنم تا بتونم رشته ای رو که بهش علاقه دارم قبول شم اما از یه طرف دیگه در حال حاضر نمیتونم تنهایی هزینشو بدم. میخوام ببینم من میتونم با دوستم نصف نصف پولشو بدیم و برنامه رو بگیریم بعد هر دوتامون استفاده کنیم؟ یعنی برنامه رو واسه اون هم بفرستم.لطفا زودتر جواب بدین منتظرم.ممنون

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   هر برنامه خریداری شده برای استفاده ۱ نفر هست
   برنامه رو که تهیه کردید در تلگرام پیام بدید تا شخصا به مشکل شما رسیدگی بشه

 43. Ava M می‌گه:

  سلام، من هزینه رو از طریق کارت به کارت پرداخت کردم اما برای اطلاع دادن و گرفتن برنامه با هرکدوم از خطوط که تماس میگیرم ، کسی پاسخگو نیست. ممکنه راهنمایی کنید لطفا؟! در ضمن یه سوال دیگه اینکه توی قسمت تبلیغات بالا نوشتین مطابق با سرفصل آزمون های جامع، اما در جواب یکی از دوستان در بالا فرمودین که مطابق نیست. جریان از چه قراره؟

 44. Neda می‌گه:

  از چه طریقی میتونم برنامرو دریافت کنم ترو خدا کمک کنید من خیلی سر در گم شدم

 45. یک کنکوری می‌گه:

  سلام این برنامه برای رشته ریاضی هست یا نه لطفا جواب بدین

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   خیر این برنامه ویژه دانش آموزان تجربی هستش
   اما دانش آموزان ریاضی زیادی همین برنامه رو گرفتن و تغییرش دادن برای خودشون

 46. A می‌گه:

  سلام شما که زده بودید از ۱۶ بهمن اغاز برنامه است الان کردینش سی ام
  چطوری همش تغییرش میدید؟؟من میخواستم بگیرمش ولی الان احساس میکنم کامل نیست یعنی کل ریاضی نیست؟

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   خب وقتی وقت برنامه میگذره دانش آموز ها درخواست میدن برای آپدیت برنامه
   ما هم برنامه رو برای تاریخ های پیش رو آماده می کنیم
   برنامه کامل هستش
   مبحثی از برنامه حذف نشده
   اولویت بندی ها مشخص شده اما حذف نشده

 47. سروش.ب می‌گه:

  سلام
  خسته نباشی مهندس
  من امروز برنامرو گرفتم
  جیکنم تا ۳۰ام که استارت کار هستش؟؟

 48. مرتضی می‌گه:

  میشه از الان برنامه رو خرید؟
  هنوزم دیر نشده یا دیگه فایده نداره؟

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   بله می تونید الانم برنامه رو تهیه کنید
   هنوز زمان زیادی باقیه تا کنکور
   دانش آموزانی داشتیم که ۳ ماهه هم نتیجه گرفتن
   فقط باید همه تلاشتون رو بکنید

 49. donia می‌گه:

  سلام من برنامه که از ۱۶ بهمن شروع میشه رو خریداری کردم در ۱۸ م.اما بدلیل کسالتی که برام پیش اومد و در بیمارستان بودم و دوره نقاهتش،تا امروز نتونستم درس و شرو کنم الان هم بازم نمیتونم برنامه ۳۰ رو خریداری کنم ایا راهکاری برای من دارید؟

 50. مسیح می‌گه:

  سلام من متوجه نشدم برنامه چهارماهست یا شش ماهه؟
  چون تو نظرات میگین شش ماهه ولی تو بالا توضحیات نوشته چهارماهه!!!
  ممنون میشم توضیح بدین

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   برنامه در ابتدا ۶ ماهه بوده اما به مرور با درخواست بچه ها ما هر ماه برنامه رو به روز رسانی کردیم و برنامه ۴ ماهه هم آماده کردیم
   برنامه ۴ ماهه هستش الان

 51. Sarah می‌گه:

  سلام من میخواستم بپرسم شما فقط مبحث های مهمو گذاشتین یعنی حذف کردین از درسها یا نه کل کتابها رو میشه خوند؟
  من لیسانسم رو گرفتم حالا میخام بخونم برای رشته پرستاری در شهر خودم .من امتحان کردم ۲۷تا کتابن یعنی میرسم تمامو بخونم تازه من ریاضی و فیزیک و شیمی بلد نیستم چکار کنم

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   خیر مبحثی حذف نشده
   همه مباحث هست در برنامه
   فقط هر هفته برای شما اولویت بندی شده
   که اگر خدایی نکرده به همه مباحث نرسیدید بتونید با اولویت بندی مباحث مهم تر رو فقط مطالعه کنید

 52. امیر محمد می‌گه:

  سلام خسته نباشید من در حال حاضر دانشجو هستم و سر کلاس مییرم و انصراف ندادم و اینکه مرخصی تحصیلی هم نگرفتم …. حالا موندم چه کنم …… خیلی تحت فشارم … پارسال کنکور دادم چون نتیجه خوبی نداشت گفتم بیام دانشگاه اما دیدم نه نمیشه من خواستم چیزه دیگه ای هستش میخوام امسال هم کنکور بدم …. امسال برای برای بار دوم میخوام کنکور بدم ….. لطفا راهنمایی کنید من رو مهندس جان…. رشته دبیرستانمم تجربی بوده… الان روانشناسی ازاد میخونم

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   شما می تونید از الان با برنامه جامع پیش برید
   فقط باید برنامه ریزی روزانه داخل برنامه رو برای خودتون شخصی سازی کنید
   کمک نیاز داشتید پس از خرید برنامه به آیدی @konkur_komak پیام بدید

 53. مسیح می‌گه:

  بازم سلام ممنون از پاسختون یه سوالم داشتم این برنامه چند هفته به کنکور جمع بندی هم داره؟

 54. donia می‌گه:

  من برنامه رو خریداری کردم قبلا مال ۱۶ بهمن،حالا بدون پرداخت مجدد میتونم برنامه ۷ اسفند رو ایا دریافت کنم ؟

 55. رحیم می‌گه:

  سلام خدا قوت. اگه من بخوام با مهندس عزیز صحبت کنم باید با کدوم شماره تماس بگیرم؟ در ضمن روز مهندس بر تمام مهندسین به ویژه امیر مهدی اسلامی رو تبریک میگم .

 56. عامر شکیبا می‌گه:

  برای رشته ریاضی هم مناسبه؟ بعد این ک این برنامه از ۷ اسفند شروع میشه؟

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   برنامه برای دوستان تجربی هستش
   اما دانش آموز های ریاضی هم میگیرن برنامه رو و به جای زیست ریاضی رو جایگزین می کنند

 57. Amir می‌گه:

  خیلی عالی و منطقی برنامه ریزی شده، عالیه ممنون از مهندس اسلامی

 58. نیکی می‌گه:

  سلام من سال سوم هستم
  واسه ما هم میشه تا زمان امتحانات نهایی هم یه برنامه بدین؟

  • مهندس اسلامی می‌گه:

   سلام
   شما چون مدرسه دارید باید برنامه شخصی واستون آماده بشه
   در صورت تمایل با شماره های ما تماس بگیرید
   هزینه برنامه شخصی ماهانه ۱۰۰ هزار تومان می باشد

 59. samira می‌گه:

  سلام.من رشتم ریاضی بوده و میخوام تجربی امتحان بدم‌و فقطم دندون میخوام بخونم.اگه از فردا این برنامه رو بگیرمو شروع کنم به نظرتون میتونم؟؟؟ واقعا گیجم و سردرگم و از آذر ماه شروع کزدم به خوندن اما واقعا احساس میکنم بیهوده بوده.تورو خدا راهنماییم کنید

 60. lida می‌گه:

  سلام من میخوام الان برنامه رو بگیرم ولی با پرداخت اینترنتی نمیشه چرا اخه????بعدم من الان ۱۲۰ بفرسم یا ۷۵????

 61. amiroo می‌گه:

  سلام ببخشید برنامتون از ۲۱ اسفند شروع میشد.الان که ۲۳هست میشه اجرا کرد؟بعد برنامتون ۴ماهست یعنی تا ماه آخر برنامه هفته ای هست؟

 62. amiroo می‌گه:

  اخه بیشتر نظرات درباره ی ۷ اسفنده.این برنامه ی۲۱ام با اون فرق داره یعنی آپدیت شدشه یا همونه آخه تو کانال تلگرام و صفحه ی اینستاتون درباه ی۲۱اسفند حرفی نشده.

 63. being stable in life می‌گه:

  سلام خسته نباشید،من بیشتر درسا رو تموم کردم ولی حس میکنم همش یادم رفته،اگه بخوام برنامه شماره ی شروع کنم میشه ۱۵ ام دیر نیستش؟ یا زمان برای جبران این سه روز از دست رفته هست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: