تدریس خصوصی دیفرانسیل پیش دانشگاهی

دوشنبه 21 فروردین 1394 مهندس امیر مهدی اسلامی دسته ها

بنا به درخواست بسیار زیاد دانش آموزان عزیز در ماه های اخیر ، تصمیم گرفتیم با کادری حرفه ای ، با تجربه و با سابقه کاری درخشان به شما دانش آموزان عزیز کمک کرده و نیاز های علمی شما را در درس حساب دیفرانسیل بر طرف کنیم. امیدواریم شما هم مانند دانش آموزان ما از مدرسین ما راضی باشید و نتیجه مورد نظر خود را چه در کنکور و چه در امتحانات نهایی سال چهارم دبیرستان بدست آورید.

موسسه کنکورکمک با مدیریت مهندس امیرمهدی اسلامی که خود از اساتید مجرب این درس در استان تهران می باشند ، تصمیم بر این گرفتند که کادر آموزشی این درس را در 3 دسته طبقه بندی کنند تا دانش آموزان با توجه به نیاز خود و همچنین محدودیت های مالی خود مدرس خود را انتخاب کنند.

مدرسان موسسه در 3 دسته متوسط ، حرفه ای و مدرس ویژه تقسیم می شوند ، که این تقسیم بندی توسط نظراتی که از دانش آموزان گذشته ما گرفته می شود ، هر ساله انجام می شود تا مدرسان ما نیز در همه جلسات تدریس خود فعالیت لازم را داشته باشند و بتوانند برای دانش آموز جلسه ی مفیدی را فراهم آورند.

هزینه جلسات تدریس خصوصی دیفرانسیل در جدول زیر قابل مشاهده است :

مدرسین متوسط

مدرسین حرفه ای

مدرس ویژه

70 هزار تومان

120 هزار تومان

200 هزار تومان

همچنین در صورت ثبت نام ماهانه 15 درصد تخفیف شامل شما عزیزان می شود.

اطلاعات جلسات :

جلسات در منزل دانش آموز به صورت خصوصی برگزار می شود تا در کنار یادگیری بسیار خوب وقت زیادی از دانش آموز گرفته نشود و در زمان دانش آموزان صرفه جویی شود ( در سال کنکور وقت طلاست ! )

مدت زمان جلسات 1:40 ساعت به همراه 10 دقیقه استراحت در بین جلسه می باشد ( به ترتیب 50 دقیقه تدریس تایم 1 ، 10 دقیقه استراحت ، 50 دقیقه تدریس تایم 2 ) . این زمان بندی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز توسط مهندس اسلامی طراحی شده است.

جلسات کاملا منطبق با نیاز دانش آموز برگزار می شود. یعنی اگر دانش آموز در دیفرانسیل بسیار ضعیف باشد کاملا پایه ای با دانش آموز کار می شود و اگر دانش آموز وضعیت مناسبی در این درس داشته باشد جلسات در سطح بسیار بالاتری برگزار خواهد شد.

مدرس ویژه درس حساب دیفرانسیل موسسه کنکورکمک ، مهندس امیرمهدی اسلامی هستند که با سابقه درخشان خود در تدریس دروس ریاضی 2 ، حسابان و دیفرانسیل به کمک شما آمده اند.

دوستانی که قصد ثبت نام کلاس با مهندس اسلامی را دارید حتما این مطلب را در نظر بگیرید که وقت کاری ایشان به شدت پر بوده و حتما از 2 هفته قبل زمان کلاس خود را مشخص کنید.

از دانش آموزانی که دیر اقدام می کنند نیز تقاضا داریم در صورت آزاد نبودن وقت مهندس اسلامی از تماس های پشت سر هم برای ثبت نام خودداری کنید ، به محض خالی شدن وقت مهندس اسلامی با شما تماس گرفته خواهد شد.

برای ثبت نام با شماره ارتباطی ما که در زیر آمده است تماس بگیرید:

09190433324

021-77646118

مشاهده برچسب ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تنبلی می کنی؟ انگیزه نداری؟ کانال "بمب انگیزه" شارژت می کنه!حتما عضو میشم!