تکمیل تیم مشاوره ای آموزشی کنکورکمک

تکمیل تیم مشاوره ای آموزشی کنکورکمک

گروه آموزشی-مشاوره ای کنکور کمک، مجموعه ای است از افراد نو اندیش و خلاق که نگاهی متفاوت به امور مشاوره ای و آموزشی دارند.

کنکور کمک پس از یک دوره فعالیت در حوزه ی مشاوره ایی، عزم خود را برای حضوری متفاوت در بین دانش آموزان جزم کرده است. از این رو در صدد تکمیل تیم مشاوره ای آموزشی خود است. اعضای تیم مشاوره ایی علاوه بر داشتن روحیه ی فعال و مناسب این حوزه، باید توان ارتباط گیری و مشارکت در این امور به صورت درون زا را هم داشته باشند. همچنین عضویت در تیم علمی مستلزم تخصص و تسلط در حداقل یک درس ( از دروس دوران دبیرستان بدون محدودیت رشته) است. یعنی متقاضی یا تجربه ی تدریس و کار در درس خاصی را دارد یا در کنکور درصد درس مورد نظرش بالا بوده است یا موفقیت المپیادی به دست آورده است و یا رشته ی تحصیلی اش در دانشگاه مرتبط با یکی از درس های دبیرستان است.

در کنکور کمک وجود ایده های نو، یک مزیت بزرگ است. پس در کنار شرایط بالا، در اختیار داشتن ایده های بکر و جذاب در حوزه ی آموزشی- مشاوه ایی امتیازی ویژه برای پیوستن به جمع ماست.

کنکور کمک بُعد فاصله را بی معنا می داند. یعنی شما در هر نقطه ای از دنیا که باشید می توانید بر روی صندلی مخصوص خود در کنار ما بنشینید. اگر شما در شرایط ذکر شده فردی توانمند هستید دریچه ی همکاری با ما را به روی خود گشوده و ما را مفتخر به آشنایی با فردی موفق کنید.

و اما نکته ی آخر: کنکور کمک، یک مجموعه ی در حال پیشرفت است. پیشرفتی که اعضای مجموعه، بیش از هر کسی طعم سود آن را خواهد چشید. و قطعاً همکاری با چنین مجموعه ای، علاوه بر انتفاع مادی ( که بسته به فعالیت افراد سقفی برای آن وجود نخواهد داشت) مزایای غیر مادی فراوانی هم مطرح می شود که در یک نگاه کلان، سود آن بیش از انتفاع مادی خواهد بود.

خب! حالا نوبت شماست. همینجا اطلاعات و رزومه خود را برای ما ارسال کنید. پس از اندکی بررسی، شما را به دیداری حضوری ( و یا تلفنی) دعوت کرده و افتخار آشنایی با شما نصیب ما می شود و بدین ترتیب فرایند جذب تکمیل می شود.

 

 

اطلاعات شخصی

نام و نام خانوادگی (الزامی)

سال تولد (الزامی)

شماره ملی (الزامی)

شهر محل زندگی (الزامی)

عکس پرسنلی (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

آدرس ایمیل (الزامی)

اطلاعات تحصیلی

رشته ی تحصیلی در دبیرستان (الزامی)

رتبه کنکور سراسری (الزامی)

دانشگاه محل تحصیل مقطع کارشناسی (الزامی)

رشته ی تحصیلی مقطع کارشناسی (الزامی)

رتبه کنکور ارشد

دانشگاه محل تحصیل ارشد

رشته ی تحصیلی ارشد

سابقه ی فعالیت آموزشی-مشاوره ایی (الزامی)

علایق و توانمندی ها (الزامی)

توضیحات تکمیلی (الزامی)

رزومه

 

error: