تکنیکهای رفتار با افراد بدبین

شنبه 15 مهر 1396 دکتر محسن محمدی دسته ها

تکنیکهای رفتار با افراد بدبین

اگر شما یک دوست دارید که همچون شخصیت معروف گالیور همیشه می گوید : من میدونم ما موفق نمیشیم . امری بسیار طبیعی است . و اگر این فرد فقط دوست شما است شما فردی خوش شانس هستید . چرا که اگر ان فرد یکی از اعضای خانواده بودشما درموقعیت بدی قرار داشتید و چرا که ممکن بود تفکرات و انرژِ منفی ان فرد در شما نیز رخنه کند . در این مقاله سعی شده به راهکار هایی در برخورد با انسان های بدبین پرداخته شود .

ایجاد مرزبندی

هیچ کس با اسلحه بالای سر شما قرار نگرفته که بگوید یا با این فرد بدبین و منفی باف معارت می کنی یا تو را می کشم . اختیارشما در دستانخودتان است . اگر مثلا در اداره همکاری منفی باف و انرژی منفی دارید با او معاشرت نکنید .

دوری از افراد غرغرو

افرادی هستند که همیشه در حال شکایت از زمین و زمان هستند . معاشرت با این افراد همچون  زندگی در کنار لجنزار است. حتی اگر داخل لجنزار نروید بوی ان بر روی شما تاثیر می گذارد . بهترین کار این است که با این افراد به غیر از مواقع ضروری ارتباط نداشته باشید .

اخراج افراد بدبین

دقت کنید که انرژی های منفی مسری هستند . اگر در شرکت خود یک کارمند منفی باف دارید مثل این می ماند که یک فرد مبتلا به انفولانزا در کنار شما کار می کند و امکان دارد همه مبتلا به انفولانزا بشوند . پس ابتدا با او حرف بزنید و بگویید باید تغییر کنید . اگر در مدت معیت تغییری در وی دیده نشد عذر او را بخواهید .

بحث نکنید

هر گاه در مواجه با افراد بدبین کار به جایی رسید که ممکن بود دچار بحث شوید . بهتر است نفس عمیق بکشید و از محل دور شود تا ارامش خود را به دست اورید . سعی کنید از قرار گرفتن در این شرایط دوری کنید .

تجزیه و تحلیل نکنید

هیچ منطق و و دلیلی پشت بدبینی های یک فرد منفی باف نیست . پس سعی نکنید با وقت و انرژی تلف کردن به راز های پشت برده منفی بافی انها پی ببرید .

همیشه یک جبهه پشتیبانی داشته باشید

شاید نتوانیم همه افراد بدبین را از زندگی حذف کنیم . مثلا شاید یکی از انها پدر خود ما باشد . نمی توانیم به پدرمان بگوییم پیش من نیا و با من حرف نزن . پس بهتر است با افرادی به شدت مثبت گرا دوست باشیم و هر از گاهی که از شرایط بوجود امده به سطوح امده ایم به انها مراجعه کنیم و با ارامش برسیم .

مثبت اندیش باشید

مسلما در روز در ذهن هر فردی افکار منفی ایجاد می شود . ولی افراد موفق انهایی هستند که روزانه به چیز های مثبت فکر می کنند . دقت داشته باشید که در نهایت همه چیز به خود شما بستگی دارد . افکار منفی و مثبت در صورت پذیرش شما در شما تاثیر ایجاد می کنند . پس همواره مثبت اندیش باشید

مشاهده برچسب ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تنبلی می کنی؟ انگیزه نداری؟ کانال "بمب انگیزه" شارژت می کنه!حتما عضو میشم!