مشاوره و برنامه ریزی کنکور 96

چهارشنبه 23 تیر 1395 مهندس امیر مهدی اسلامی دسته ها

کنکور 96 را همراه با کنکور کمک، موفق سپری کنید!

برنامه متفاوت کنکور کمک برای کنکوری های 96 …

مشاوره همه جانبه ، برنامه دقیق و جامع ، آزمون های اختصاصی کنکور کمکی

 

 • خدمات مؤسسه کنکورکمک چیست؟

 

کنکورکمک ، مؤسسه ی تخصصی مشاوره و برنامه ریزی است. مشاوره و هدایت تحصیلی همراه با یکی از بهترین مشاوران ایران، برنامه ریزی شخصی و جامع توسط برنامه ریزان مطرح و آزمون های دوره ای کنکورکمکی به همراه کلاس های رفع اشکال توسط رتبه های برتر سال های گذشته، سه ضلع مثلث کنکورکمک برای موفقیت دانش آموزان ایران عزیز است.

 • خب! میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟!

 

حتما ! خیلییی کامل توضیح میدم . توام خیلیی خوب بخونش !

 

 • مشاوره تحصیلی:

کنکور کمک به دلیل حفظ جایگاه مشاوره و جلوگیری از خدشه به کیفیت آن و همچنین اهمیت مشاوره در موفقیت دانش آموز، خدمات مشاوره ی خود را انحصاراً توسط مشاور ارشد موسسه (مهندس امیر مهدی اسلامی) ارائه می دهد. در کنکور کمک مشاوره به سه شیوه انجام می پذیرد:

   مشاوره گروهی: جلسات مشاوره گروهی هر دو هفته یکبار (2 جلسه در ماه) به مدت تقریبی 2 ساعت و در گروه های 5 تا 10 نفری برگزار می گردد. در این جلسات، ابتدا مشاور، پیگیری برنامه ی دو هفته ی گذشته را به شکل شخصی با هر دانش آموز انجام داده و سپس نکات مشاوره ای در کلاس ارائه می شود.

   مشاوره خصوصی: جلسات مشاوره خصوصی هر هفته یکبار (4 جلسه در ماه) و به مدت تقریبی 30 دقیقه برگزار می گردد. ویژه اصلی این جلسات، امکان بیان راحت تر مشکلات و ارتباط گیری بهتر مشاور با دانش آموز است.

   مشاوره تلفنی: جلسات مشاوره فوق غالباً مورد استفاده دانش آموزان غیر تهرانی است و شرایط آن کاملاً با مشاوره خصوصی یکسان است.

 • برنامه ریزی:

تیم مشاوره ی کنکور کمک با توجه به تجارب سالیان گذشته، حالت های مختلفی را برای برنامه مطالعاتی دانش آموز در اختیار می گذارد که حاصل آن، برنامه ای با جزییات بالا و توضیحات کافی است. برنامه ای که در اختیار دانش آموز قرار می گیرد شامل تقسیم بندی زمان روزانه و اختصاص مباحث به هر واحد درسی روزانه است. به صورتی که هیچ ابهامی در شروع مطالعه وجود نداشته باشد.

 • آزمون های دوره ای کنکور کمک + جلسات رفع اشکال :

کنکور کمک برای سنجش علمی دانش آموز و میزان عمل به برنامه توسط دانش اموز، آزمون های مختص به خود را طراحی و اجرا می کند. این آزمون ها دو هفته یکبار به  مدت دو ساعت و در محل موسسه برگزار می شود. آزمون های دوره ای، هماهنگ با برنامه ریزی انجام شده و مطالب مشاوره ایی گفته شده است. مباحث آزمون با توجه به برنامه ای است که دانش آموز در دو هفته ی گذشته خوانده است. آزمون های دوره ای چند روز قبل از آزمون قلم چی برگزار خواهد شد تا ایجاد آمادگی برای این آزمون هم شده باشد. نتیجه این آزمون در نگرش مشاور نسبت به آینده دانش آموز تاثیر خواهد گذاشت. اما مهم تر از خود آزمون جلسه بررسی و رفع اشکال آزمون است. دبیران و اساتید برتر کنکور کمک بلافاصله بعد از آزمون در جلسه ای دو ساعته، نقات ضعف و قوت دانش آموزان را در آزمون داده شده بررسی کرده و جواب گوی سوالات آنان هستند. اهمیت این آزمون ها از دید کنکور کمک به حدی است که توصیه می شود آن را از دست ندهید !

 • چه عالی! شما برنامه مشخصی هم برای امسال کنکوری ها دارین؟

بله که داریم!

ما برای امسال برنامه ای جامع و مدون آماده کرده ایم. برنامه چهار گام تا موفقیت مسیر حرکت شما را تا موفقیت روشن می کند. قدم به قدم کنار شما !

سال کنکور برای کنکورکمکی ها به 4 گام تقسیم خواهد شد:

 • گام اول: تابستان زمان تثبیت خوانده های سال سوم و مرور دروس مهم سال دوم است. این مرور نقش مهمی در کاهش بار درسی و فشار روانی در سال کنکور دارد. اهمیت گام اول در یک شروع رویایی است.
 • گام دوم و سوم: گام های دوم و سوم همزمان با حضور دانش آموز در مدرسه است. از این جهت هماهنگی با برنامه مدرسه و همسویی برنامه ما با آن موجب سرعت دوچندان دانش آموز و حرکت پر شتاب او به سمت موفقیت خواهد شد. در خلال گام سوم، دوران عید فرا می رسد که مطالعه هدفمند در این دوران می تواند رشد چشم گیری در نتایج دانش آموز ایجاد کند. کنکور کمک برای دوران عید برنامه ویژه ای در نظر گرفته است که در زمان مقتضی اعلام خواهد شد.
 • گام چهارم: و اما پایان یک سال تلاش و انگیزه، باید یک جمع بندی کامل و جامع باشد. جمع بندی کامل یعنی بررسی و بازخوانی همه مطالب بر اساس اهمیت مباحث و با توجه به خلاصه نویسی های انجام شده دانش آموز. کنکور کمک با علم به این مهم، برنامه ی جمع بندی خاص خود را ارائه می دهد.

گام های کنکور کمکی، کاملا منطبق بر منطق کنکور و بر اساس خواست دانش آموزان است.

از روز نخست تا پایان راه !

 

زمان بندی برنامه چهار گام تا موفقیت به صورت زیر است:

نام گام طول گام پیشرفت گام
گام اول (تابستان 95) 18تیر تا 2 مهر دروس پر اهمیت پایه ی دوم و سوم
گام دوم (نیم سال اول) 3 مهر تا 10 دی پیش 1 و مرور پایه دوم
گام سوم (نیم سال دوم) 25 دی تا 15 اردیبهشت پیش 2 و مرور پایه سوم
گام چهارم (جمع بندی) 6 خرداد تا زمان کنکور برگزاری آزمون های جامع و کلاس های جمع بندی
 • چقدر کامل! حالا چجوری می تونیم از این خدمات استفاده کنیم؟

کنکورکمک با توجه به شرایط دانش آموزان و درخواست شما، 4 طرح مختلف را (که حاصل ترکیب خدمات کنکورکمک است) به شما پیشنهاد می دهد.

این طرح ها به شما حق انتخاب می دهد تا چه خدماتی را با چه هزینه ای انتخاب کنید:

 • طرح 1: مشاوره گروهی + برنامه ریزی

 • طرح 2: مشاوره گروهی + برنامه ریزی + آزمون های دوره ای کنکور کمک ( + جلسات رفع اشکال)

 • طرح 3: مشاوره خصوصی(تلفنی) + برنامه ریزی

 • طرح 4: مشاوره خصوصی(تلفنی) + برنامه ریزی + آزمون های دوره ای کنکور کمک ( + جلسات رفع اشکال)

برای دانش آموزان عزیزی که امکان حضور در مؤسسه ندارد، مشاوره به صورت تلفنی انجام شده و برنامه های مخصوص به آنها از طریق راه ارتباطی مجازی برایشان ارسال خواهد شد.

 • هوم!!! هزینه؟ هزینه خدمات شما چقدره؟!

 

تمام سعی ما بر این بوده است که خدمات خود را با کمترین قیمت عرضه کند. ثبت نام در مؤسسه و استفاده از خدمات و پرداخت هزینه به دو حالت ممکن است:

به صورت ماهانه: هزینه ثبت نام ماهانه از 139 هزار تومان شروع می شود.

یا به صورت گام به گام: در این حالت هم هزینه ها شامل تخفیف می شود و تضمین موفقیت ما بیشتر خواهد بود.

برای دریافت لیست کامل قیمت ها با شماره های مؤسسه تماس بگیرید:

02188954834

09191111396

 • تخفیف؟! تخفیف چی بود اون وسط گفتین؟!

 

کنکورکمک برای کم کردن در هزینه شما دانش آموزان عزیز تا 20% تخفیف در هزینه ها در نظر گرفته است. برای اعمال تخفیف های مؤسسه :

شما باید به صورت گام به گام ثبت نام کنید. به ازای هر گام بیشتری که از اکنون ثبت نام کنید 5% تخفیف در نظر گرفته می شود. یعنی اگر شما یک گام را ثبت نام کنید 5% ، در صورت ثبت نام همزمان دو گام 10%، ثبت نام همزمان 3 گام 15% و ثبت نام کل سال 20% تخفیف در نظر خواهیم گرفت.

همچنین باید در هنگام ثبت نام تسویه حساب شما انجام شود (به صورت نقدی یا پرداخت چک زماندار)

 • چه عالی ! اما چرا کنکورکمک؟! چرا باید به کنکورکمک اعتماد کرد؟!

 

اینجا در کنکورکمک، اصل اول و آخر ما، صداقت است. صداقت در ارائه خدمات، صداقت در رفتار، صداقت در برخورد با دانش آموزان و اولیاء و صداقت در امور مالی.

ما در فضایی مشغول فعالیت هستیم که بعضی از مؤسسات، بی شرمانه دروغ می گویند! آنها که کنکور را آسان می دانند و برای فروش چند DVD  آتش جهنم را پیش خرید می کنند.

کنکورکمک در این شرایط ادعای صداقت می کند چون به آنچه می گوید و می داند، ایمان دارد. و این ایمان تنها با تجربه و هم قدمی است که منتقل می شود که “مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید! “

کنکورکمک در کنار تخصص کادر مشاوره و برنامه ریزی خود، متعهد به ارائه خدمات خود با تمام توان است. آنچه کنکورکمک را تاکنون به اهداف خود رسانده است تکیه بر همین اصل است.

 • خب برای ثبت نام در مؤسستون چیکار باید کنیم؟!

 

برای ثبت نام و استفاده از خدمات کنکورکمک می توانید با شماره های مؤسسه تماس بگیرید

02188954834

09191111396

اگر شماره های مؤسسه پاسخگوی شما نیستند عدد 1396 را به شماره زیر پیامک بزنید تا کنکورکمک با شما تماس بگیرد.

09191111396

همچنین می توانید حضوری به دفتر مؤسسه مراجعه کنید و از نزدیک با همکاران ما در کنکورکمک آشنا شده و اقدام به ثبت نام کنید.

آدرس دفتر مؤسسه کنکورکمک:

تهران- خیابان انقلاب اسلامی- خیابان وصال شیرازی- بالاتر از خیابان طالقانی- کوچه شهید فرهنگی (بهنام سابق)

مشاهده برچسب ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تنبلی می کنی؟ انگیزه نداری؟ کانال "بمب انگیزه" شارژت می کنه!حتما عضو میشم!