پک تست های طلایی کنکورکمک

چهارشنبه 3 خرداد 1396 مهندس امیر مهدی اسلامی دسته ها

سراسری ، آزاد ، سنجش ، گزینه 2

همونطور که می دونی برای گرفتن بهترین نتیجه در کنکور نیاز به منبع تست مناسب داری! باید سوالات کنکور های گذشته را کاملا مسلط باشی و برای هر مبحث کلی تست متنوع بزنی.

از الان تا کنکور زمان کمی مونده و از نظر اقتصادی اصلا معقول نیست بری کتاب تست بخری!

اما کنکورکمک کار تو رو راحت کرده و به جای اینکه کلی پول کاغذ و کتاب بدی، میتونی با هزینه خیلی کمتر ، بهترین منبع تست را داشته باشی!

در پک تست های کنکورکمک، سوالات کنکور های سراسری ، آزاد ، سنجش و گزینه 2 را به همراه پاسخ نامه تشریحی گلچین کرده ایم. با این تست ها هم میتونی مرور کنی، هم تست آموزشی بزنی و یاد بگیری و هم میتونی تست زماندار بزنی و سر آزمون وقت کم نیاری!

پک تست های طلایی کنکور

ویژگی های تست های کنکورکمک:

1- تست ها به صورت فصل به فصل تفکیک شده است: یعنی هر مبحثی را که نیاز داشته باشی میتونی تهیه کنی و نیاز نیست برای مبحثی که نمیخوای، هزینه بدی!

2- تمام سوالات ، پاسخ نامه تشریحی دارند.

3- به راحتی میتونی به صورت اینترنی ، بسته های تست را خریداری کنی و همان لحظه دریافت کنی.

4- تمام تست ها از کنکور های سراسری ، آزاد ، سنجش و گزینه 2 سال های پیش گلچین شده اند و کاملا استاندارد هستند.

اگر میخوای زمان باقیمانده رو هدر بدی نیازی به این تست ها نداری! اما اگر میخوای به خواسته ات برسی و نتیجه تلاش هات را ببینی، همین الان تست های مبحثی که نیاز داری رو دریافت کن و از همین امروز شروع کن! حتی فردا هم دیره …

از هر کدوم از دروس 1 فصل رو به صورت نمونه قرار دادیم تا بتونید کیفیت تست ها و پاسخ های تشریحی رو ببینید بعد اقدام به خرید کنید!

همین حالا می تونی هر فصلی از هر کتابی که میخوای از سایت تهیه کنی ! فقط کافیه روی درسی که میخوای کلیک کنی و فصل مورد نظرت رو پیدا کنی !

زیست

شیمی

ریاضی

فیزیک

مشاهده برچسب ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تنبلی می کنی؟ انگیزه نداری؟ کانال "بمب انگیزه" شارژت می کنه!حتما عضو میشم!