کلیپ انگیزشی – مبارزه کنین

پنجشنبه 3 تیر 1395 مهندس امیر مهدی اسلامی دسته ها

همه ما در زندگی خودمون زمین میخوریم .

البته باید بگم که ما از نقاط ضعفی که داریم ضربه میخوریم و نهایتا به زمین میخوریم . و شما در ادامه میگید که دیگه همه چی تمومه و من شکست خوردم و نمیتونم به راهم ادامه بدم .

مدتی که از زمان شکست خوردن شما میگذره ، زمان مناسبی برای شروع به رشد و موفقت هستش .

شکست و سختی در زندگی هر شخصی دیده می شود ، مبارزه واقعی و اصلی زمانی است که شما به سوی رشد و تعالی فکر ، احساسات ، معنویات در خودتون باشید و برای رسیدن بهش تلاش کنید .

این مشکلات و سختی ها همراه شما بودن ، این رو بدونید که شما از مکانی تاریک به دنیا اومدید ، در تاریکی شکل و نما گرفتید و ساخته شدید . شما باید برای رسیدن به روشنایی تلاش و کوشش مستمر داشته باشید .

به من بگوئید که زمان شکست وسقوط چه کارهایی می کنید ؟

شما میتونید برای برگشتن به روشنایی ، مبارزه و تلاش کنید . دردها و سختی هایی که در این مسیر تحمل کردین رو بازسازی کنید . شما همین الان هم در رنج و سختی به سر میبرید ، پس همین الان به دنبال تغییر باشید و باهاش کاری انجام بدید .

اجازه بدید که فشار این دردها و سختی ها شما رو به مرحله بعد از زندگیتون ببره

بلند شید و کمر همت ببندید . باید به همه افرادی که مانع رسیدن شما به اهدافتون هستن ثابت بکنید که اشتباه میکنن ، باید بهشون ثابت کنید که آدم متفاوتی هستین . شما خودتون میدونید که چه ارزشی دارید ، برای رسیدن به اهدافتون و اینکه دیگران بدونن چقدر ارزشمند هستید ، همین امروز گام بردارید .

هر روز رویاهای خودتون رو مرور کنید و بهش خیره بشید . با خودتون عهر ببندید که کسی نمیتونه جلوی پیشرفت و موفقت من رو بگیره ، من خودم رو به همه اثبات میکنم . از همین حالا شروع کن ، تلاش کن ، رویاهاتو بساز …

مشاهده برچسب ها
 • ... گفت:

  سلام
  ممنون از این کلیپ زیبا
  دستتون بابت سایت خوبتون درد نکنه
  فقط یک نکته
  یکم کلیپش اوایل لباسش خوب نیست،(برای این که سایتتون دچار فیلتر و اینا نشه) خواستم بگم توجه کنید
  شرمنده
  یاعلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تنبلی می کنی؟ انگیزه نداری؟ کانال "بمب انگیزه" شارژت می کنه!حتما عضو میشم!